Presunúť na hlavný obsah

Týmto mužom najčastejšie podľahneme: Viete, ktorou jednoduchou vecou nás vždy dostanú?

Feminity

Príťažlivosť je silná vec. Viete však, akým mužom nedokážeme odolať? Spája ich jeden menovateľ!

My ženy v tom najmä na začiatku vzťahu, máme jasno. Túžime po vernom, podporujúcom, citlivom a vnímavom partnerovi. No a vo chvíli, keď ho máme, akosi pre nás prestáva byť sexi. A napokon hľadáme úplne iné typy. Tie, ktorým nedokážeme povedať nie a okamžite im podľahneme. Nebezpečné známosti, nás predsa len napokon priťahujú viac. 

Mohlo by vás zaujímať: Mala som podozrenie, že môj muž je tajne na zoznamke: Falošný profil ma priviedol k tomu, čo alebo koho tam hľadal

Hormóny jednoducho nepustia

Napriek tomu, že sme roky túžili práve po inom type mužov, ako bolo v spoločnosti zaužívané, vo chvíli, keď sa medzi nami začali zjavovať tzv. softies, ako keby sme zistili, že to bol vlastne omyl. Empatickí a chápaví muži sa nám síce páčili, no chémia hovorila niečo iné. Teda aspoň v značnej väčšine prípadov. Odrazu sme nadobudli pocit, že všetci normálni chlapi zmizli z povrchu zemského. A začali sme vyhľadávať presne to, čo sme kedysi nechceli. 

Komu nedokážeme povedať nie?

Poznáte tie suverénne, maskulínne typy, so svojským imidžom, ktorý nás vždy dostane do kolien? Zväčša ide o mužov, ktorí príliš netúžia po vzťahu, neradi sa viažu, potrebujú veľa voľnosti a slobody. No my pri nich zároveň nadobúdame pocit vzrušenia, objavia sa motýliky v bruchu a cítime sa ako v inej dimenzii. Práve svojou ľahostajnosťou a voľnomyšlienkárstvom nás k sebe ťahajú ako magnet. Častokrát pre nás znamenajú akúsi výzvu. Snažíme sa dosiahnuť nemožné. A to aby sme sa práve my, pre nich stali tou osudovou. Aj keď vopred vieme, že je to vlastne prehraný boj, neváhame sa do neho púšťať zas a znova.

Neprehliadnite: Lenka urobila osudovú chybu: Kým jej priateľ ju chcel požiadať o ruku, celé to zmarila

Aj Vás priťahuje tento typ mužov?

spolu hlasovalo 212 ľudí

Áno
89
Nie
123

- Najčítanejšie -