Presunúť na hlavný obsah

Ak ste si mysleli, že vám prejde nevera, mýlite sa: Táto jedna vec vás vždy prezradí

Feminity

Myslíte si, že ak občas zahnete a vaša polovička to okamžite nezistí, máte vyhraté? Omyl. Jedna vec vás totiž prezradí aj po rokoch.

Jedno je isté. Nevera vždy bolí. Za každých okolností. Či ste na strane toho, kto sa jej dopustil, alebo opačnej. Ak však vo vašom prípade ide skôr o akési malé pošmyknutie, ktoré vaša polovička doposiaľ neodhalila a hovoríte si že na to už nepríde mýlite sa. Aj po rokoch vás dokáže prezradiť úplná maličkosť. 

Neprehliadnite: Lenka urobila osudovú chybu: Kým jej priateľ ju chcel požiadať o ruku, celé to zmarila

Áno aj my poznáme ľudí, ktorým nevera zachránila vzťah, nakoľko si uvedomili, čo jeden pre druhého znamenajú a o čo napokon môžu prísť. No vo väčšine prípadov sa však happyend nekoná. Práve naopak. Na záchranu spoločného vzťahu musíme vynaložiť veľké úsilie a naša snaha sa aj tak nemusí skončiť úspechom. Avšak ak už sa dopustíme takéhoto zlyhania, je vždy lepšie povedať pravdu. Skutočne totiž platí, že napokon vyjde najavo. Áno aj po rokoch.

Maličkosť, ktorá všetko odhalí

Meniace sa chute, či zvyky sú niečo, čo vás jednoducho prezradí. S novou láskou, pocitmi a zamilovanosťou, totiž prichádzajú aj nové vnemy a podnety, ktoré vás chtiac, či nechtiac ovplyvňujú. A ak žijete s niekým dlhšie obdobie, rozhodne dané zmeny zaznamená. Pokiaľ ich nezačne analyzovať okamžite, buďte si istý, že časom k tomu rozhodne dôjde. Je to pomerne jednoduché.

Pravde sa nevyhnete

Keď ste nikdy nepatrili k milovníkom čokolády a momentálne je na prvej priečke vašich prehreškov, vaše druhé ja, sa začne o to zaujímať. Rovnaké je to aj v prípade obľúbených športov. Doteraz ste ani nevedeli, ako to v squashi funguje a zrazu ste na kurte každú sobotu? Uvidíte, že ten druhý sa nad tým zamyslí. A zistí, čo je za tým. Hoci máte pravdu, ak tvrdíte, že to môže trvať roky. Môže. Len verte, že potom vám už  vaše vlastné svedomie nedovolí pravdu "zatĺkať".

Čítajte tiež: Takto som zistila, že môj chlap stále myslí na bývalú: Prezradilo ho to, čo po mne neustále chcel

Keď už ale odhalíte pravdu, pamätajte na jednpo. Najpodstanejšie však je zvládnuť toto náročné obdobie s chladnou hlavou a triezvym pohľadom. Plač, výčitky, či vyhrážanie sa, totiž k ničomu pozitívnemu nepovedú. Navyše ak máte deti, myslite na jedno. Snažte sa ich od všetkého tohto ochrániť. Hlavne ich nezaťažujte svojimi problémami

Dopustili ste sa niekedy nevery?

spolu hlasovalo 353 ľudí

Áno
182
Nie
171

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus