Presunúť na hlavný obsah

Ak máte po svojom boku muža s týmto typom prstov na nohách, zbystrite pozornosť: Toto to o ňom prezrádza

Zábava

Vedeli ste, že prsty na nohách dokážu prezradiť naozaj veľa? Vypovedajú množstvo informácií najmä o charaktere. Ak vás teda zaujíma, aká je vaša polovička v skutočnosti, čítajte ďalej.

Chcete vedieť, aký je muž po vašom boku v skutočnosti? Hoci to môže znieť čudne, zamerajte sa na jeho prsty na nohách. Uvidíte, že ich dĺžka a tvar prezradia oveľa viac ako ste predpokladali. 

Prečítajte si: Zdravé raňajky, z ktorých sa priberá najviac: Všímajte si riziká, kvôli ktorým sa rýchlo menia na kalorickú bombu

Od najdlhšieho po najkratší

Pokiaľ má vaša polovička prsty zoradené presne od najdlhšieho po najkratší, je po vašom boku dobrodruh. Človek, ktorý miluje cestovanie, je veľmi spoločenský, otvorený, vnímavý a má zbožňuje výzvy. Rád objavuje nové veci túlavé topánky sú jeho poznávacím znamením snáď celý život. Aj keď sa usadí, potrebuje akési zadné vrátka na rozlet. Aspoň taký občasný. Inak by sa cítil ako v zlatej klietke. 

Keď je druhý prst dlhší ako palec

Ak má niekto najdlhší prst na nohe prsteník, máte dočinenia s energickou osobou. Títo ľudia veľmi často športujú, sú fyzicki zdatní a takmer vždy dobre naladení. Je pre nich typický optimizmus a radosť zo života, ktoré ich neopúšťajú. Svojou dobrou náladou dokážu nakaziť každého. Avšak sú aj veľmi impulzívni a všetko riešia za horúca. Málokedy si nechajú poradiť a nedávajú príliš na názor iných. 

Neprehliadnite: Zázračný nápoj ako vitamínová bomba: Obsahuje málo tuku a dvojnásobný proteín, takže schudnete rýchlejšie

Tvar prstvov do štvorca

Presne týmto postavením prstov sú charakteristickí rojkovia. Radi a veľa snívajú, žijú vo vlastných predstavách.Realita v ich ponímaní, sa mnohokrát líši od tej skutočnej. Vo vzťahu každý problém do hĺbky analyzujú a snažia sa vždy prísť na koreň problému. Avšak sú veľmi spoľahliví a zodpovední voči vlastným povinnostiam. 

Menšie prsty veľmi blízko pri sebe

Takýto človek si maximálne chráni a stráži súkromie. Ide o introvertov, ktorí len ťažko púšťajú niekoho do svojej komfortnej zóny. Ak sa to však niekomu podarí, vo vzťahu sú nežní, láskaví a veľmi obetaví. No získať ich dôveru je niekedy naozaj veľmi ťažké. 

Má jeden z týchto typov aj Vaša polovička?

spolu hlasovalo 48 ľudí

Áno
38
Nie
10

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus