Presunúť na hlavný obsah

Po 7 rokoch manželstva som dostala studenú sprchu: Neznáma žena mi poslala foto môjho muža v tejto situácii

Partnerské vzťahy

Dlhý vzťah nás niekedy privedie k tomu, že sme zaslepení. Našej čitateľke Ivane to celé došlo až jedného dňa, keď ju kontaktovala dovtedy neznáma žena.

Celý čas si myslíte, že je všetko v poriadku, až kým sa jedného dňa neprebudíte do zlého sna. S mojím mužom Michalom sme mali úplne klasický vzťah. Desať rokov, z toho sedem rokov manželia, občas to bolo ako horská dráha a prežili sme zamilovanosť, ale aj pády a nedorozumenia. Vždy sme to však ustáli a keď do toho prišli deti, náš vzťah bol o to pevnejší.

Prečítajte si: Môj muž si na mne všimol malú zmenu, ktorá mi rozbila manželstvo: Nespravte rovnakú chybu ako ja

Zrazu nespoznávate, s kým celý čas žijete

Až na deň, na ktorý nikdy nezabudnem. Bola som doma na materskej s našou najmladšou dcérkou a manžel bol na služobnej ceste. Keďže pracoval vo vrcholovom manažmente, na pracovné cesty chodieval často. Viem, čo sa hovorí o mužoch a služobkách, no ak by som si mala nad tým lámať hlavu, nikdy by som so žiadnym mužom asi nemohla žiť, takže som nič extra nikdy neriešila.
Prišla mi správa od neznámej ženy a samozrejme, hneď v ten moment mi začalo extrémne biť srdce. Asi žiadna žena nechce rozkliknúť takúto správu, keďže tuší, že sa v nej nebude nachádzať nič pozitívne. Inak to nebolo ani v mojom prípade. Zrazu sa vám premietne celý život pred očami a viete, že niečo nebude v poriadku.

Táto neznáma žena nebola Slovenka a tak sa mi mierne uľavilo, aj keď viem, že to neznie práve uspokojivo. No nebolo by nič horšie, ako keby to bol niekto známy z blízkeho okolia. Ak ide o neveru, je lepšie, ak to je čo najďalej od života, ktorý žijeme. 

Poslala mi fotografie muža, ktorý vyzeral ako môj manžel a na každej snímke bol s inou ženou vo veľmi intímnych momentoch a spýtala sa ma, či som jeho žena. Najskôr som tomu celému nechcela uveriť, keď som sa pozrela na daný profil na sociálnej sieti, meno a priezvisko sa nezhodovalo a bolo zahraničné. Takže som sa pousmiala a myslela som si, že ide čisto o podobnosť. Veď ako sa hovorí, každý má na svete svojho dvojníka.

Zmenil si identitu a myslel si, že sa to nikdy nedozviem

Prezradili ho však hodinky a vtedy som si uvedomila, že skutočne ide o môjho muža. Na každej fotografii bol s inou ženou a vyzeralo to tak, že každá z nich si myslela, že je slobodný. Zatiaľ čo mne hovoril, že chodí na služobné cesty, chodil si užívať so ženami. Čo ma však na fotografiách prekvapilo bolo, že to boli ženy v rôznych vekových kategóriách. 

Správa od neznámej ženy m však aj toto tajomstvo prezradila. Povedala mi, že môj muž si požičiava peniaze od solídnych dám, ale aj obyčajných smrteľníčok a potom sa po ňom zľahne zem, nevracia im ich. Svojou charizmou ich vždy obalamúti a vyparí sa. Napokon sa dopátrali k tomu, že je to môj manžel, aj keď žijem úplne na inom kontinente. Neuveriteľné, čo všetko dokážu sociálne siete. Snažila sa preto skontaktovať so mnou a peniaze vymáhať odo mňa. Tieto ženy si istý čas mysleli, že sme v tom namočení dokonca obaja ako pár...

Neprehliadnite: Najhoršia vec, ktorú môžete vo vzťahu robiť: Takto muž urýchlene vyhľadáva inú ženskú spoločnosť

Michal sa po celý čas tváril, že robí v medzinárodnej firme a má vysoké miesto. V dobe sociálnych médií sa však nedá zatajiť naozaj nič. Takto nemilo som sa dozvedela o najväčšom podvode svojho manžela a dnes čakám na to, kým nás súd rozvedie. Bola to rana pod pás, ktorá je neospravedlniteľná a napriek tomu, že som zostala sama s dvoma deťmi, neľutujem to. Žiadna žena sa nechce cítiť takto ponížene. Najviac však nerozumiem tomu, ako som mohla byť taká zaslepená a nikdy toto hnusné tajomstvo neodhaliť... Neospravedlnilo ho ani to, že to "robil pre rodinu".

- Najčítanejšie -