Presunúť na hlavný obsah

Najstabilnejší partner na vzťah sa narodil v tomto znamení: Pri ňom budete mať pocit, že ste jediná

Partnerské vzťahy

Krásnych chlapov je veľa, ale skutočných gentlemanov málo. Jedno zo znamení zverokruhu má však od ostatných navrch a to aj vďaka tomu, ako si ctí ženu. Ste zvedaví?

Ženy, ktoré majú po boku muža v tomto znamení, mali by byť rady. Ich predispozície či emocionálna vyspelosť z nich robí tých najstabilnejších mužov pre vzťah, ale aj pre rodinu ako takú. Už vás však nebudeme napínať. Sú to Raci.

Prečítajte si: Pozrite sa, ktoré znamenia sa k sebe vôbec nehodia: Ste vo vzťahu podľa hviezd kompatibilní?

Muži v znamení Raka

Muži, ktorí sa narodili v dňoch od 21.6. – 22.7. sú podľa hviezd tými najstabilnejšími partnermi a manželmi. Na pohľad môžu pôsobiť placho, no skrýva sa v nich duša gentlemana. Keď sa zamilujú, sú ochotní pre svoju ženu urobiť všetko. Svojím správaním a činmi ju doslova nosia na rukách. Raci  však na všetko idú pomaly a vedia, že vzťah treba budovať. Nikdy sa nespoliehajú na to, že to pôjde samo. 

Citlivá duša, ktorá vie, že priorita je rodina

Ide o znamenie, ktoré je zo všetkých najcitlivejšie. Nikoho teda neprekvapí, že na prvej priečke v hodnotách majú zdravie a rodinu. Tá nikdy nejde na úkor kariéry ani samého seba. Preto sa javia nielen ako najstabilnejší partneri a manželia, ale aj otcovia. 
Pre svoje deti sú ochotní urobiť čokoľvek, avšak vždy im nastavia jasné mantinely, bez toho to nejde. 

Neprehliadnite: Náš trojuholník lásky sa stal pre moje manželstvo osudovým: Milenec to zle pochopil a povedal manželovi všetko

Skrýva v sebe prispôsobivosť vodného živlu

Málokedy sa stane, že natrafíte s nimi na problém, zachovávajú si totiž chladnú hlavu a vo vzťahu sa podobne ako v živote radšej vyhýbajú konfliktom. Keď sa im niečo nepáči, ale ich polovička si za tým stojí, urobia to. Neznamená to však, že sú pod papučou alebo že nemajú svoj vlastný názor. Práve naopak, majú. Sami na seba sú veľmi náročný a nikdy nechcú poľaviť. 
Sú veľmi vnímaví, ale aj prispôsobiví. Nemajú radi zmeny, aj preto si chránia svoje súkromie, rodinu a domov. Práve domov je miesto, kde sa cítia najbezpečnejšie pred okolitým svetom a záleží im na tom, aby v ňom panovala harmónia.

- Najčítanejšie -