Presunúť na hlavný obsah

Môj priateľ sa mi v posteli začal vyhýbať: Chcel sa mi s niečím priznať a vzťah ukončiť, no nevedel ako

Sex a vzťahy

Naša známa Simona si našla priateľa, ktorý sa jej zdal roztomilý, pretože bol taký nesmelý. Potom spolu začali aj intímne žiť a hoci bola aj v tomto smere spokojná, po čase ju jej priateľ prestal „chcieť“ a bolo v tom toto.

Na prvý pohľad neistý, ale v posteli vedel, čo robí

„Rado na prvý pohľad pôsobil ako typ muža, ktorý je nesmelý, ktorý sám ešte veľmi nevie, ako a čo, ale práve to mi na ňom imponovalo, pretože som doteraz mala len takých, ktorí sa hrali na veľkých mačov a „skutek utek“, ako sa hovorí. Preto som si povedala, že za pokus to určite stojí,“ začína svoje rozprávanie naša známa Simona, ktorej príbeh nedopadol tak, ako si predstavovala. Zo začiatku ich vzťah napredoval skutočne akosi pomaly a dokonca iniciátorom prvého vzájomného intímneho kontaktu bola práve ona, čo jej nebolo až tak po chuti. Ale nakoniec bola pozitívne prekvapená. Ako sa ukázalo, Rado možno nebol dobrý v slovách, ale v posteli rozhodne vedel, čo robí. 

Mohlo by vás zaujmať: Bola som jeho manžekou len polrok: Krátko po svadbe som objavila niečo, čím ma totálne vodil za nos

Ľudsky sme si rozumeli, v posteli ma neskôr odmietal 

Hoci sa Simone zdalo, že ich vzťah napreduje dobre, po čase ju začal jej priateľ Rado odmietať v posteli. Keď si šli spolu sadnúť von, do kina, na večeru alebo na párty, vždy sa mali o čom rozprávať a ich vzťah bol po tejto stránke v absolútnom poriadku: „Koľkokrát sme spolu strávili príjemný večer, deň, na výlete, smiali sme sa a stále sa mali o čom rozprávať, no keď som chcela ten pekný deň či večer ukončiť aj pekným milovaním v posteli, v tej chvíli buď musel už ísť alebo si chcel pozrieť nejaký nudný film, pri ktorom som vždy zaspala, alebo sa práve necítil už dobre. A tých výhovoriek stále pribúdalo. Bola som z toho zmätená. Ľudsky sme si rozumeli a v posteli ma zrazu odmietal. Nevedela som, čo si mám o tom myslieť,“ objasňuje ich vtedajšiu situáciu naša známa ďalej. 

Čítajte tiež: Randila som s mužom, ktorý každú svoju ženu podviedol: Dala som mu šancu a chcete vedieť, ako to dopadlo? 

Nemohla som mu nijako pomôcť 

Po istom čase to Simona nevydržala a po ďalšom odmietnutí sa ho na rovinu opýtala, v čom je problém. Prečo sa k nej správa tak skvele, ale pritom s ňou odmieta spať. Spýtala sa ho, či má nejaký problém, a ešte ho aj ubezpečila, že keby bolo vo veci čokoľvek, spolu to zvládnu, len treba o tom hovoriť nahlas: „No on mi na to odpovedal, že s týmto mu skutočne nemám ako pomôcť. Potom sa priznal. Vraj sa stretáva ešte s niekým iným. Čakala som na to, s kým, a potom to prišlo... Vraj s nejakým Robom. Najskôr som si myslela, že zle počujem a keď povedal, že je bisexuál, a že sa za to hanbí, všetko mi došlo. So mnou si vraj skutočne rozumie, ale v posteli cíti, že ho nepriťahujem. Na rozdiel od Roba, ktorý ho vraj sexuálne priťahuje. V prvom momente som sa zľakla, že spával aj so mnou aj s ním. Ale k tomu nedošlo, vraj taký nezodpovedný rozhodne nie je a toto by mi ani nikdy neurobil,“ pokračuje Simona, ktorá bola najskôr nahnevaná, potom pociťovala poníženie, že s ňou nechce muž spať kvôli mužovi, ale keď emócie opadli, pochopila, že aj Rado sa veľmi hanbil a nevedel, čo robiť. Pretože o jeho orientácii nevie ani jeho rodina a vraj bola Simona prvý človek, ktorému to chcel povedať od začiatku. Ibaže zo začiatku si aj on navrával, že je pre neho tá pravá, a že to bude klapať. Potom stretol Roba a zistil, že si veľmi rozumie aj s ním nehovoriac o fyzickej príťažlivosti. Nevedel ako sa jej priznať a vzťah ukončiť. 

Neprehliadnite: Môj muž so mnou takmer dva roky odmietal akúkoľvek intimitu v spálni: A nie, dôvodom nebola nevera 

Nakoniec medzi nami ostalo pekné kamarátstvo

„Stále som sa na neho trocha hnevala za to, že mi nepovedal pravdu skôr, ale bolo mi ho v podstate aj ľúto. Nakoniec to skončilo tak, že sme ostali priateľmi a z času na čas si vieme niekde v rámci kamarátstva aj vyjsť. Napočudovanie som zistila, že ako kamarát je skutočne skvelý a dokážeme tak fungovať. Tiež som mu poradila, nech sa neskrýva a predstaví Roba svojich rodičom, lebo je to medzi nimi vážne,“ dodáva na záver naša známa, ktorá sa dnes nad tým už len usmeje a má dokonca tiež nový vzťah. Ale pre istotu sa svojho nového objavu hneď na začiatku spýtala, či je len na ženy.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe