Presunúť na hlavný obsah

Môj priateľ mal temnú stránku: Nebyť tejto jednej obyčajnej situácie, nikdy by som ju neodhalila a vzala si ho

Sex a vzťahy

Sandra si takmer vzala človeka, ktorý by jej svoju temnú, zlú stránku predviedol až v manželstve a to by bolo už neskoro. Vďaka jednej celkom banálnej službe priateľke odhalila, akého muža má svojom boku a toto zistenie sa jej vôbec nepáčilo.

Jedinou chybou bolo, že si myslela, že ho pozná

Naša známa, volajme ju Sandra bola zamilovaná do Richarda a podľa vlastných slov si s ním skutočne vedela predstaviť svoju budúcnosť. Keď ju teda požiadal o ruku, právom sa radovala, že všetko vychádza skvele a ona môže začať plánovať ich vytúženú svadbu. Jedinou chybou bolo, že svojho nastávajúceho nepoznala tak, ako si myslela, že ho pozná. 

Mohlo by vás zaujímať: Bola som jeho manželkou len polrok: Krátko po svadbe som objavia niečo, čím ma totálne vodil za nos

Bola som zvedavá, ako mu to pôjde

Situácia, vďaka ktorej pochopila, akého muža má v skutočnosti po svojom boku nenechala dlho na seba čakať. Dnes je však za ňu vďačná, inak by si bola vzala človeka s tajomstvom, ktoré by malo dopad aj na ňu. Sandra sa podujala jednu sobotu postrážiť priateľkinu malú dcérku, aby mohla ona s manželom osláviť svoje výročie svadby. No zabudla to povedať Richardovi, ale aj tak nemali nič v pláne, len doma leňošiť a ona bola skutočne zvedavá, ako to pôjde jej budúcemu manželovi s deťmi. 

Čítajte tiež: Svojho manžela som si naučila niečomu, čo dnes ľutujem Neurobte rovnakú chybu aj vy

Vraj na toho fagana budem sama 

„No to, čoho som bola svedkom od začiatku do konca, ma nemilo prekvapilo. Keď sa môj budúci manžel dozvedel, že budeme strážiť vraj „niečieho malého fagana“, zostala som prekvapená. Potom som mu vysvetlila, že je to výpomoc a že ho nebude priateľkina malá nijako obťažovať. Akoby sa zaťal a povedal, že keď som si vymyslela takýto detský program, som v tom sama, on ide teda dokončiť jedny papiere do práce do vedľajšej miestnosti. Keď potom malá prišla, ani sa ňu nepozrel, ani ju nepozdravil a keď chcela vbehnúť za ním, zavrel jej dvere pred nosom. Z toho som bola už vykoľajená. Veď ako mu môže prekážať také roztomilé malé dievčatko?" Spytuje sa sama seba Sandra a pokračuje v rozprávaní ďalej. Vraj, keď bol čas obeda a zavolala aj Richarda s nimi najesť, pri stole na malú stále zazeral a keď sa jej podarilo trochu z misky vysypať, keď sa zosúvala zo stoličky dolu, vystrelil on z tej svojej a začal vrieskať, že nám to tu celé zašpiní. Na to mu jednoducho odpovedala, že je to predsa dieťa a nemôže za to.

Neprehliadnite: Môj manžel si na mne všimol malú zmenu, ktorá mi rozbila manželstvo: Nespravte rovnakú chybu ako ja 

Prišla som v momente, keď...

Potom odkráčal a Sandra pustila na chvíľu malej rozprávku, zatiaľ čo si šla vyvešať opratú bielizeň na balkón. No v tom začula Richarda ako doslova po malej ziape: „Prišla som za ním a videla som ho práve v momente, ako sa na malú zahnal a myslím, že by jej bol jednu vlepil, pretože sa jej podarilo vyliať džús na tie jeho papiere. Neverila som vlastným očiam a spýtala sa ho, či sa takto bude správať aj k našim vlastným deťom. Na to mi odpovedal, k akým, on žiadnych usoplencov neplánuje. Zostala som ako obarená. Malá sa schovala u mňa v náručí a spolu sme nejako ten deň už prežili. Vzala som ju radšej na prechádzku a potom do cukrárne. No ja som po celý čas len neveriacky krútila hlavou, ako som sa mohla tak veľmi zmýliť. Veď ja som si chcela vziať človeka, ktorý neznáša deti, nechce deti, a nazýva ich usoplencami,“ pripomína si Sandra, ktorá samozrejme vzťah s Richardom ukončila, keď pochopila, že sa jej neprispôsobí nielen v bývaní, ale ani v tom, že chce mať deti. „Jeho vzťah a odmietavý postoj k deťom, ktoré by pre nič za nič neváhal aj udrieť, to je niečo, čo neprekusnem,“ dodáva na záver naša známa. 

 

- Najčítanejšie -