Presunúť na hlavný obsah

Pánska jazda môjho muža pred svadbou sa nám stala osudnou: To, čo mi poslal jeho kamarát, nemalo obdoby

Partnerské vzťahy

Na pánskej jazde som nevidela nikdy nič zlé a nebola som naivná, presne som vedela, čo sa na výjazdoch tohto typu deje. Nečakala som však, že práve náš vzťah na niečom takom stroskotá.

Máte pred svadbou a je úplne pochopiteľné, že rozlúčka so slobodou k tomu patrí. Čo však robiť, keď sa pánska jazda zvrtne a váš budúci manžel sa odtiaľ jednoducho nevráti? Týmto si musela prejsť aj tridsaťdva ročná Petra.

Prečítajte si: Môj muž si na mne všimol malú zmenu, ktorá mi rozbila manželstvo: Nespravte rovnakú chybu ako ja

Nerobila som si ilúzie, viem, ako to na pánskych jazdách chodí

Nerobila som si žiadne ilúzie, nakoľko som presne poznala partiu môjho budúceho muža. Tí, keď sa zišli spolu, znamenalo to hotovú pohromu u nás v domácnosti. Často aj tichú domácnosť, ale to pozná asi každá žena. 

Na rozlúčku so slobodou si vybrali víkend v Budapešti, priznám sa, viac ma ani nezaujímalo, nedávala som tomu takú dôležitosť a nechcela som byť považovaná za „stíhačku“. Možno práve to bola chyba. V sobotu večer, keď som trávila pokojný večer s mojou najlepšou priateľkou (keďže my sme mali rozlúčku so slobodou o týždeň skôr) sme popíjali dobré červené vínko. Všetko sme brali s nadhľadom a robili sme si srandu z toho, čoho sú muži schopní. Bol to veľmi príjemný a pohodový večer. Ráno ma však čakalo nemilé prekvapenie. 

Možno by bolo lepšie, keby som sa to nikdy nedozvedela

Vrátila sa totiž len časť jeho kamarátov. Po tých najbližších a mojom budúcom mužovi sa akosi zľahla zem. Spočiatku som to brala tak, že majú „opicu“ a potrebujú to dospať. Poobede som však z toho mala nervy a zrazu mi to nedalo. Začala som volať jeho najbližšiemu kamarátovi, ale nedvíhal. Nechala som mu preto odkaz v podobe správy. Mala som strach, že sa mu niečo stalo.

No zatiaľ čo ja som sa strachovala, on ležal v posteli s inou. Áno, čítate správne. V tom čase sa akosi „pozabudol“ a strávil noc s cudzou ženou, ktorú spoznal práve tam. Bola som pripravená na striptérky, shows a také tie oplzlé mužské reči, z ktorých je ženám zle, ale ok, tvárme sa, že to k tomu patrí. Jeho najlepší kamarát mi nakoniec napísal, že on netuší, kde sa Maroš nachádza a neozýva sa ani jemu. Aby som však nemala strach, musel vyjsť s pravdou von a povedal, že sa v posledný večer okolo neho motala istá žena, ale je si na sto percent istý, že to by mi neurobil...

Že sa môj budúci manžel na rozlúčke so slobodou tak opije, aby strávil noc s cudzou ženskou, by mi teda nenapadlo, aj keď v kútiku duše som sa aj toho bála.  No podržte sa, to nie je všetko. On sa do nej zamiloval a vďaka tomu pochopil, že náš vzťah bol vlastne o ničom a nemiloval ma. 

Mohlo by vás zaujímať: Náš trojuholník lásky sa stal pre moje manželstvo osudovým: Milenec to zle pochopil a povedal manželovi všetko

Chcel si ma vziať zrejme „len zo zvyku“

Mali sme dlhodobý vzťah, ktorý skĺzol do stereotypu a ja som pochopila, že niekedy v takomto štádiu naozaj nie je dobré to siliť a snažiť sa svadbou či deťmi dať všetko do poriadku. Bolo to od neho nechutné, no možno lepšie, ako keby to urobil, keď už by sme mali deti a rodinu, takže sa snažím na to pozerať z tejto perspektívy. 

Dnes mám dvojročnú dcérku s iným mužom, no svadba ma veru neláka. Máme šťastný vzťah aj bez papierov a som vyrovnaná aj s tým, čo sa mi stalo v minulosti. 

- Najčítanejšie -