Presunúť na hlavný obsah

Takto zistíte, či je pre vás naozaj ten pravý: Tieto tri body považujú aj vzťahoví coachovia za kľúčové

Feminity

Váhate, či je váš aktuálny partner skutočne ten pravý? Vieme, ako to jednoducho odhalíte. Stačí, ak sa zameráte na pár základných vecí a okamžite to zistíte.

Pokiaľ ste vo fáze vzťahu, kedy zisťujete a chcete si byť naozaj istá, či je ten váš skutočne ten pravý, vieme ako to zistíte. Stači si overiť tri základné body. Práve tie vám o vašom vyvolenom prezradia viac ako ste si možno mysleli. Dokonca aj vzťahoví coachovia ich považujú za kľúčové a veľmi podstatné. 

Prečítajte si: Môj muž si na mne všimol malú zmenu, ktorá mi rozbila manželstvo: Nespravte rovnakú chybu ako ja

Na tieto body sa zamerajte

Odborníci na lásku sa zhodujú v jednom. Neverte až tak na lásku na prvý pohľad. Ide totiž o chémiu, fyzickú stránku, moment zamilovania, ktorý trvá asi tri mesiace. Avšak, nevypovedá to o stránkach partnera, ktoré oceníte v dlhodobom zväzku.

1. Môžete sa s partnerom jednoducho porozprávať a dokážete sa navzájom počúvať? 

Vzájomné porozumenie a pochopenie je vo vzťahu jeden z najdôležitejších bodov. Pokiaľ sa s partnerom dokážete o všetkom porozprávať, prebrať zásadné aj bežné veci, je to skvelé. V dnešnej dobe je to totiž najväčší problém vo vzťahoch. Akosi sa vytráca schopnosť načúvať tomu druhému. Keď to však zvládnete vy aj váš parnter, je to tou najlepšou devízou. 

2. Máte rovnaké hodnoty?

Nie je reč o maličkostiach, či sa vám páčia rovnaké farby na stene v obývačke, ale ide o  zásadné veci, ktoré sú pre vás dôležité. Ak sa zhodnete na životnom smerovaní, cieľoch, predstavách o budúcnosti, nič lepšie sa vám nemohlo stať. Pravdepodobne ste stretli spriaznenú dušu. 

3. Chcete obaja deti? 

Čo sa týka túžby ohľadom zakladania rodiny, ide o veľmi podstatný bod. Skvelé je prebrať si ho už  na začiatku. Ak totiž zistíte po 5 rokoch vzťahu, že vy deti chcete a on nie, väčšinou nasleduje hádka a rozchod, kedy sa obaja cítia dotknutí. To veru nie je nič príjemné. Keď si to vyjasníte skôr, minimálne budete vedieť s čím počítať. Ak práve tieto atribúty máte spoločné a odpovedali ste zhodne, mali by ste prekonať aj problémy, ktoré vás vo vzťahu môžu postihnúť. To je z dlhodobého hľadiska najdôležitejšie.

Neprehliadnite: Najviac milionárov sa vraj rodí v tomto znamení zverokruhu: Medzi ostatnými vyniká týmito vlastnosťami

Považujete aj vy tieto tri body vo vzťahu za kľúčové?

spolu hlasovalo 68 ľudí

Áno
57
Nie
11

 

- Najčítanejšie -