Presunúť na hlavný obsah

Reč tela zamilovaného chlapa vždy prezradí: Pri akej žene sa mu to deje a ktoré signály si na ňom všímať?

Feminity

Vedeli ste, že ak je muž skutočne zaľúbený, reaguje v bežných situáciách celkom inak? Pozrite sa, čo ho prezradí.

Všetci vieme, že reč tela dokáže o človeku naozaj veľa vypovedať. Tušíte však, ktoré zamilované signály, muži vysielajú a mnohokrát si ich nevšímame, prípadne o nich nevieme? Pozrite sa spolu s nami, čo vám napovie, že má o vás skutočný záujem. 

Mohlo by vás zaujímať: Mala som podozrenie, že môj muž je tajne na zoznamke: Falošný profil ma priviedol k tomu, čo alebo koho tam hľadal

1. Zdvíha obočie

Muži nie sú veru až takí nenápadní, ako by sa mohlo zdať. Ak vediete dialóg s chlapom, ktorý pri ňom často zdvíha obočie, je to jasné. Očarili ste ho a chce si vás získať. Robíme to totiž vo chvíli, keď nás ten druhý priťahuje. Toto je celkom rýchly tip, podľa ktorého zistíte, na čom vlastne ste, takmer okamžite.

2. Pri rozhovore sa k vám nakláňa

Práve to čo cítime voči niekomu inému, prežívame celkom nevedome aj pohybmi tela. Ak nám je niekto sympatický, páči sa nám, približujeme sa k nemu oveľa bližie, ako keď nám je ľahostajný. Takže ak sa priestor medzi vami snaží  eliminovať, verte, že ste mu veľmi blízka. A rozhodne má o vás záujem. Jednoducho povedané, fyzická vzdialenosť medzi dvojicou, väčšinou zrkadlí tú psychickú.

Neprehliadnite: Lenka urobila osudovú chybu: Kým jej priateľ ju chcel požiadať o ruku, celé to zmarila

3. Nenápadne sa vás dotýka

Nenápadné a letmé dotyky, ktoré sa dejú len tak ”náhodou” sú niečo, čo k flirtovaniu neodmysliteľne patrí. Pokiaľ sa vás len tak chytí za ruku, prejde vám jemne po vlasoch, buďte si istá tým, že vás považuje za výnimočnú a jedinečnú. Áno, prvý krok ste zvládli a jeho náklonnosť k vám je evidentná. 

4. Chytá sa brady, či vlasov

Muži sú z nás častokrát rovnako nervózni ako my z nich. Najmä v začiatkoch vzťahu. Mnohokrát nevedia ako reagovať, čo povedať, nie sú si istí sami sebou. Pokiaľ sa mu páčite, vždy pri vás zneistie. Vtedy sa často chytá brady, či si upravuje bradu. 

Všímate si na mužoch tieto signály?

spolu hlasovalo 92 ľudí

Áno
38
Nie
54

Diskusia k článku

comments powered by Disqus