Presunúť na hlavný obsah

K dcérke som si našla opatrovateľku: Tvárila sa ako profesionálka, toto však v skutočnosti robila v našom dome

Sex a vzťahy

Karolína zverila svoju malú dcérku do rúk ženy, ktorá sa tvárila ako stelesnené dobro, v skutočnosti to nebola jej pravá tvár. Takto zistila, o čo jej vlastne ide a kam je až ochotná zájsť.

Na prvý pohľad sa javila ako tá správna osoba k dieťaťu

Naša čitateľka Karolína mala s opatrovateľkami detí skutočne nepríjemnú skúsenosť a po tomto si ani nevie predstaviť, že by ešte niekedy dala svoje dieťa na stráženie k cudzej osobe, hoci je diplomovaná. Stačila jej jedna skúsenosť, ktorá v nej vyvolala nedôveru: „Dcérka Saška mala len niečo cez rok, keď som sa rozhodla vrátiť do práce. Potrebovali sme peniaze a hoci mi bolo trocha ľúto, že nemôžem s ňou byť celé dni, s manželom sme usúdili, že uvidíme, a keď si obe časom nezvykneme, tak sa vraciam k nej späť na materskú. Opatrovateľka Viktória, ktorú som našla vďaka známej, ktorej ju odporučila ďalšia jej známa, sa nám od začiatku javila ako vhodná osoba, ktorá je schopná sa o našu dcérku kompletne postarať. Mala aj zdravotnícke aj pedagogické vzdelanie, hoci bola pomerne mladá, ale na prvý pohľad sa javila, akože deti miluje,“ objasňuje na začiatok naša čitateľka Karolína. 

Mohlo by vás zaujímať: Ostala som tehotná s bývalým: Nikdy by som nepovedala, že práve tento muž mi zmení život od základov 

Všetko išlo hladko, potom prišli prvé pochybnosti

Karolína nastúpila do práce a prvý týždeň prebehol skutočne až nad jej očakávania. Malá bola vraj skvelá a na svoju opatrovateľku Viktóriu si zvykla pomerne rýchlo. Zdalo sa, že to bolo správne rozhodnutie. Tak to bolo ešte pár týždňov, avšak potom sa prihodilo niečo, čo v Karolíne vzbudilo isté pochybnosti: „Keď som bola doma so Saškou po práci a Viktória už s nami nebola, začali vyvolávať na domáci telefón nejakí cudzí ľudia a väčšinou samí muži. Nemohla som to brať ako omyl, pretože sa jasne pýtali na Viktóriu. Tak som ju nasledujúce ráno konfrontovala s tým, či niekomu zo svojich známych dávala naše domáce tel. číslo. No ona bola absolútne v pohode a odpovedala, že len svojej rodine pre každý prípad. Tak som jej povedala ok, ale tým sa to končí,“ objasňuje svoje stanovisko Karolína, ktorej sa to vôbec nepáčilo. 

Čítajte tiež: Za najkrajšiu chvíľu v mojom manželstve vďačím tejto žene: Bez nej by som manželovi nikdy neodpustila 

Po tomto jej bolo všetko jasné

Pri tomto však neostalo. Jeden večer, keď si Karolína upratovala obývačku, našla pod gaučom použitý kondóm. Bolo to nechutné a hneď vedela, ktorá bije: „Nemala som iné vysvetlenie než to, že si tam Viktória počas toho, ako má strážiť moje dieťa, vodí pánsku spoločnosť a užíva si. Potom som si spomenula na tie pánske telefonáty k nám domov a všetko mi došlo. Vošla do mňa taká zlosť. Na druhý deň ráno sme ju s manželom už netrpezlivo vyčkávali. V práci som nahlásila, že neprídem, ale v podstate som bola rozhodnutá, že sa tam už nevrátim vôbec, pretože musím ostať pri malej Saške. Nezverím ju viac do rúk tej osoby, ktorá sa len tvárila, že moje dieťa stráži," pokračuje ďalej naša čitateľka.

Neprehliadnite: Najväčšiu facku od života som dostala hneď po pôrode: Môj manžel sa na malého ani nepozrel a oznámil mi, že je koniec 

Snažila sa do toho zatiahnuť aj jej manžela no nepochodila 

No na Karolínu čakalo ešte oveľa nepríjemnejšie prekvapenie. Keď Viktóriu obvinila a dala jej výpoveď, vyrukovala s tým, že nech sa spýta svojho manžela, koho ten použitý kondóm bol. Môj manžel bol šokovaný a rovnako ako ja neveril tomu, z čoho ho ich opatrovateľka obviňuje. „Pozrel sa mi do očí a povedal, že to čo hovorí, je absolútna lož. O jeho slovách som nepochybovala ani na sekundu. Verila som mu, hoci sa ma snažila Viktória zneistiť. Nakoniec sme jej obaja povedali, že je úbohá a tieto detinské výmysly nech si skúša na tých svojich mladých zajacov, s ktorými si u nás pri našej dcére užívala,“ dodáva na záver Karolína, ktorá po tejto negatívnej skúsenosti odmietla zveriť svoju dcéru ešte do nijakých rúk akejkoľvek opatrovateľky.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe