Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v tomto znamení patria medzi najlepšie milenky: Ste v tejto kategórii aj vy?

Feminity

Pre mužov je intimita vo vzťahu nesmierene dôležitá, to vieme všetky. Ktoré ženy, však patria medzi najdokonalejšie milenky? Prezradí to dátum narodenia.

Muži na ženách milujú množstvo vecí. Od sexi kriviek, charizmy, príjemného hlasu, štýlového vzhľadu a dobrých vlastností až po to pre nich veľmi podstatné. Áno je to sex. A tie, ktoré si ho naozaj užívajú, patria medzi ich vysnívané partnerky. Intimita v spálni je pre opačné pohlavie mimoriadne dôležitá. Aj keď sa to nehovorí veľmi nahlas, jednoducho je to fakt. Viete, ktoré ženy patria medzi najvášnivejšie? Ak ste sa narodili v tomto znamení, ste v danej kategórii aj vy.

Mohlo by vás zaujímať: Ostala som tehotná s bývalým: Nikdy by som nepovedala, že práve tento muž mi zmení život od základov 

Tieto vlastnosti sú ich doménou

Sú nezastaviteľné, odvážne, majú rady dobrodružstvá, užívajú si život naplno so všetkým čo k nemu patrí. Zakladajú si na svojom vzhľade, zaujímajú sa o módu, no politické dianie ich veľmi neberie. Sloboda a voľnosť je pre ne všetkým a nedajú na ňu dopustiť. No a v spálni sú doslova nezastaviteľné. Tušíte o kom je reč? O Strelcoch. Práve ženy narodené v tomto znamení patria jednoznačne medzi tie najvášnivejšie. 

Čítajte tiež: Za najkrajšiu chvíľu v mojom manželstve vďačím tejto žene: Bez nej by som manželovi nikdy neodpustila 

Takto si ich omotajú okolo prsta

Vedia, že sex je pre mužov veľmi podstatný. Práve preto sa toho svojho už od začiatku snažia držať určitom napätí.  Sú otvorené, ústretové a zároveň trochu odťažité, záhadné a vzácne. No a táto kombinácie nie je veru najľahšia. Avšak pre chlapov je nesmierne príťažlivá. Robia veci nenápadne a úplne nenútene. Základom, ktorého sa držia a na chlapov to funguje ako magnet je toto: Správny pomer medzi nevšímavosť a ústretovosťou. Je dôležité udržiavať ho v napätí, aby po vás neprestal túžiť, ale zároveň ho nesmiete prílišnou uzavretosťou odradiť. V spálni zahoďte ostych a hovorte po čom túžite, čo sa vám páči a čo nie. Muži takéto ženy jednoducho zbožňujú. Tak čo, necháte sa inšpirovať trikmi, ktoré používajú ženy Strelkyne? 

Neprehliadnite: Najväčšiu facku od života som dostala hneď po pôrode: Môj manžel sa na malého ani nepozrel a oznámil mi, že je koniec 

Narodili ste sa aj vy v tomto znamení?

spolu hlasovalo 512 ľudí

Áno
221
Nie
291


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus