Presunúť na hlavný obsah

Letné účesy do práce, ktoré teraz letia: Docieľte objem vo vlasoch a vylepšite svoj look o 100%

Krása

Ak patríte aj vy k ženám, ktorým sa nechce ráno vysedávať pred zrkadlom hodinu, poradíme vám, aký účes zvoliť. S jednoduchými trikmi to zvládnete doslova za pár minút.

Prirodzene zdravé vlnité vlasy

Možno si pomyslíte, že rozpustené vlasy v lete nie je práve najlepší nápad. Veľa žien si však nevie predstaviť iný účes a cítia sa komfortne a žensky práve v tomto looku. Ako mu však viete dodať na šmrnci je to, že vlasy jemne zvlníte, stačí keď pôjde spať s mokrou hlavou a do rána máte prirodzené vlny. Stačí len zafixovať texturizačným slaným sprejom Tecni. Art Beach Waves od L'Oréal Professionnel pre plážové vlny.

Prečítajte si: Zbavte sa pigmentových škvŕn ešte pred letom: Vďaka týmto 4 trikom to zvládnete v priebehu mesiaca

Uhladený účes pre ženy, ktoré si potrpia na detaily

Sponky ako doplnok po bokoch tváre sú veľmi IN aj túto sezónu. Nepatria len na voľný čas, ale pokojne si vytvorte pomocou nich cool pracovný look. V kurze sú hrubé varianty s rôznymi aplikáciami či perleťovými detailmi, ale aj nadčasová jemná klasika. Záleží na vás, ktorému dizajnu dáte prednosť vzhľadom na vašu osobnosť.

Ponytail cop je na leto hot

Účes, vďaka ktorému môžete získať objem, aj keď nemáte práve rozpustenú hrivu. Ponytail účes hlási comeback a my sa nečudujeme, že ženy si ho už stihli obľúbiť. Vysoký cop opticky predĺži vašu postavu a zároveň v ňom získa váš vzhľad úplne iný rozmer. Predtým ako si cop urobíte, je potrebné získať hustotu vlasov správnym vyfúkaním. Zahusťujúci šampón pre jemné vlasy SACHAJUAN Thickening je spoľahlivým pomocníkom k dosiahnutiu top stylingu. Uistite sa, že cop robíte dôkladne a okolo tenkej gumičky omotajte prameň vlasov.

Šmrncovný lob, ktorý vám dodá objem

Uvoľnenejšia forma bob účesu, ktorá si získala srdcia mnohých žien. Ak ste dlhodobo majiteľkou dlhých vlasov, takáto zmena z vás vykúzli úplne inú ženu. Väčšinou oveľa viac chic. Hustota vlasov sa vám náhle zdvojnásobí. Tento look môžete nosiť nahladko alebo ako beach waves, ktorý sa k letu neodmysliteľne hodí.

Neprehliadnite: Správny tvar obočia vám môže ubrať roky: Ak chcete vyzerať o niečo mladšie, majte na pamäti tieto triky

Štýlový drdol, ktorý obnovili IT girls

Drdol môže byť tiež hustý. Uhladený look s cestičkou na stred alebo vlasmi vyčesanými dozadu a vzdadu krásny okrúhly drdol. Mimochodom látkové gumičky z 80. a 90. rokov sú späť a vďaka nim opticky zväčšíte objem samotného drdola. Tento look vás nestojí takmer žiadnu námahu a určite stojí za vyskúšanie. 

- Najčítanejšie -