Presunúť na hlavný obsah

Šesť módnych trendov na plážovú sezónu 2019: Tieto kúsky by ste si mali zadovážiť a toto zo šatníka vyradiť

Móda

Sezóna dovoleniek sa blíži a s ňou aj každoročná dilema – aké plavky si vybrať, aby ste vyzerali čo najviac chic aj pri vode. Vďaka doplnkom však môžete čo-to zmeniť a my vám poradíme ako.

Doplnky tvoria celok. Presne to platí pri výbere vášho plážového outfitu, s ktorým sa môžete pohrať rovnako ako s tým na bežné nosenie. Stačí len správne poznať doplnky a my vám prezradíme, ktoré  ovládli tohtoročnú sezónu 2019! Ste pripravené na leto?

Inšpirujte sa: Prvá ochutnávka bikín a plaviek na rok 2019: Trendy, ktoré budú IN si získajú vaše srdce!

Plavky (cut down) a odhalenie kože 

Celé plavky či vysoký pás. Iste, tento trend nás aj naďalej neopúšťa, avšak cítiť návrat k statusu ženy a čoraz viac sa objavujú tzv. „cut down“ plavky. Pamätáte si dokonca plavky s mašličkami po bokoch? Tie zažívajú takisto návrat a sú nesmierne sexi!

Vyraďte zo šatníka: Push-up podprsenky plaviek, 21. storočie je oslavou prirodzenosti.

Flip Flopy vás vrátia späť v čase

Žabky alebo flip flopy. Zdá sa, že u návratu do minulosti ešte zostaneme. Šľapky, ktoré mnohé ženy nosia bez ohľadu na sezónu, hlásajú comeback. V jednoduchosti je krása, no a v tomto prípade dizajnérskej klasiky si môžete dovoliť experimentovať s farbami. Namiesto penových voľte pevnejší materiál, oceníte to pri chôdzi, ktorá bude rovnomernejšia než v tom prvom prípade.

Vyraďte zo šatníka: Crocsy, k plavkám sa v žiadnom prípade nehodia. Chápeme však, že sú pohodlné, nechajte si ich na doma na záhradu.

Bižutéria a masívne retiazky (udržia sa ešte chvíĺku aj mušle)

Detaily robia celok. V prípade letnej bižutérie to platí dvakrát. Mušle sa stali veľkou inšpiráciou pri zrode mnoho doplnkov a tento instagramový trend nás naplno ovládol. Čoskoro však môžu byť na ústupe, pretože ich budú striedať opäť masívne retiazky. Nuž, móda sa neustále opakuje, mení sa len štýl. 

Vyraďte zo šatníka: Farebnú plastovú bižutériu či bavlnené náramky.

Plážové šaty, ktoré dotvoria outfit s plavkami

Šaty sú nedostatkovým tovarom. Tie, ktoré vyzdvihnú ženskosť tiež. Vybrali sme pre vás štýl, ktorý veľmi ľahko zakomponujete do vášho plážového outfitu a pritom necháte miesto pre predstavivosť. Cíťte sa na pláži sebavedome a sexi.

Vyraďte zo šatníka: Šaty tričkového typu, vráťte sa k sexi podstate ženskosti.

Šilt (nie plastový, ale slamený)

Obľúbený trend z predošlej sezóny v podobe plastového šiltu nahrádza ten v slamenom prevedení. Návrat k prírodným materiálom je nevyhnutný. Veľkosť, čo najväčšia. Pokojne môžete siahnuť aj po prevedení s mašľou, tie sú túto sezónu veľmi žiadané a dodávajú na ženskosti.

Vyraďte zo šatníka: Plastové šilty, ktoré pôsobia zbytočne umelo.

Mohlo by vás zaujímať: Letné topánky, ktoré sú HOT: Máme pre vás výber tých, v ktorých sa budete cítiť po celý deň ako v obláčiku

Veľké slnečné okuliare 

Opaľovanie je obľúbená ženská aktivita, no nič netreba preháňať a oči si treba chrániť. Dokonca aj ich okolie, aby ste sa vyhli predčasnému tvoreniu vrások. Do hry v slnečných okuliaroch sa tentokrát dostávajú veľké okuliare, ktoré udávajú štýl. 

Vyraďte zo šatníka: Imidžové okuliare bez UV filtra a okuliare s aplikáciami po bokoch.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus