Presunúť na hlavný obsah

Prvá ochutnávka bikín a plaviek na rok 2019: Trendy, ktoré budú IN si získajú vaše srdce!

Móda

Ste naladení na dovolenkovú siestu? My rozhodne áno a to aj vďaka najnovším trendom plaviek, ktoré vyzerajú fantasticky. Hrajú krásnymi farbami a lichotivými vzormi, tu je prvá ochutnávka!

Leto pri vode je dokonalou regeneráciou pre každého z nás. Ak ste už zbystrili pozornosť na výber plaviek, určite viete, že tento rok je pestrý na všetky strihy, farby, vzory, ale aj aplikácie. V centre pozornosti sú ženské krivky a všetko, na čo môžeme byť my, nežné pohlavie, hrdé.

Inšpirujte sa: Doplnky do vlasov, ktoré k nám prichádzajú túto sezónu: Stačí jediná zmena a zlepšíte nimi svoj účes

Celé plavky s výstrihom v štýle „back in the day“ 80. a 90. roky

Bude vám stačiť jeden kus! Presne tak, celé plavky nemusíte vôbec z predošlých sezón odkladať do skrine, pretože ich sláva práve prichádza. Majte na pamäti, že opticky predlžujú nohy, čo určite ocení nejedna z nás. Dôležité je nájsť pevný a prispôsobivý materiál, ktorý sa nevyťahá. Vďaka tomuto strihu si zaspomínate aj na časy Baywatch.

Vysoký pás naznačuje nezávislosť

Plavková sezóna, s ktorou prišiel módny dom Chanel jasne naznačuje, že nohavičky s vysokým pásom sú stále tu. Pokiaľ sa skombinujú so sexi zvrškom, verte, že aj mužom sa bude tento typ plaviek na vás páčiť. Určite by však nemali byť jediné vo vašom letnom šatníku, bola by to škoda!

Batika a pastelové prevedenie

Klasika, ktorá si vždy získa ženské srdcia a určite je akousi stávkou na istotu. Pastelové odtiene sú však predsa len oživené novším trendom v podobe batiky. Môžete kombinovať vzory s čistou hladkou látkou a vytvoriť tak svojské kombinácie. Vyjadrite cez plavky svoju rebelskú dušu.

Neón je štýlovejší a dokonca aj sexi ako nikdy predtým

Žiarivé farby prichádzajú doslova ako flashback. Neón je opäť v hre a svoju pozornosť si chce užiť počas celej sezóny. V prípade plaviek ide tento trend ruka v ruke a je jedno, aký strih zvolíte. Vôbec sa nemusíte báť kombinovať tzv. color blocking a viaceré výrazné farby, výsledok je o to zaujímavejší. 

Zvieracia potlač 

Zvieracie vzory sú jedným z kľúčových trendov sezóny. Z prehliadkových mól sa presunuli aj na pláž, kde sa nosia uvoľnene a bez akejkoľvek strojenosti. Tento extravagantný vzor si to priam vyžaduje a ak ho zladíte s trendy okuliarmi, vytvoríte nový pohľad na módu.

Neprehliadnite: Trendy, ktoré budú na jar 2019 už OUT: Do svojho šatníka si namiesto nich zaobstarajte najhorúcejšie novinky

- Najčítanejšie -