Presunúť na hlavný obsah

Jar v odtieňoch béžovej: Táto farba sezóny vás zaručene nesklame, nájdite sa v jednom z týchto štýlov

Móda

Ak ste aj vy presýtený z množstva výrazných vzorov, farebných kombinácií a logománie, koré priniesla vlna trendov 90. rokov. Spomaľte a utlmnte svoje zmysly. Jarná sezóna sa nesie v znamení mimálne 50 odtieňov béžovej.

Je vám odpustené ak ste v prípade tohto trendu logicky uvažovali: béžová = nudná. Počas posledných sezón, módu a sociálne siete ovládali nie práve neutrálne záležitosti. Oslňujúce flitre, luxusné perie, výrazné vzory a excentrické farebné kombinácie na strane prvej a logá, ugly sneakers i ďalšie pouličné trendy na strane druhej. Vybrať si niečo béžové? Nie, ďakujem!  Zlomový bol Paris Fashion Week A/W 2019, ktorý priniesol “novú” paletu farieb ako ecrucappuccino či khaki, čím spustil vlnu 50 odtieňov béžovej.

Neprehliadnite: Ružová a červená: Farebná kombinácia, ktorá sa vo svete módy stala absolútným hitom

Yes or not

Ak nie ste úplne presvedčená o tom, že béžová je tým správnym trendom pre vás, resp. trendom ako takým, skúste sa ponoriť do vôd neutrálnej farebnej palety klasickým blazerom. Béžový blazer si totiž vo vašom šatníku miesto nájde, a to odhlaidnúc od vášho názoru na jeho príslušnosť k trendom. 

Pleats Please

Plisovaná sukňa v béžovej farbe zhmotňuje dva silné trendy. Plisované sukne vyzdvihujú ženskosť a jemnosť. Rovanko jednoducho ako dokážu byť súčasťou elegantného outfitu, môžete ich i pretransformovať do uvoľneného každodenného looku.

Simply your fav

Overal je najjednoduchší spôsob ako dosiahnuť kompletný look bez zbytočného kombinovania. Béžový overal s krátkymi nohavicami nechá vyniknúť opáleniu, ktoré prichádza s prvými intenzívnymi slnečnými dňami. V kombinácii s koženými doplnkami v ťavej farbe vytvoria outfit, ktorý si zaručene zamilujete.

Prečítajte si tiež: Vzrušujúce outfity, ktoré vás presvedčia, že efekt koža nie je out: A to ani na jar!

Summer calling

Ľan umožňuje vašej pokožke dýchať. Ľanová košeľa v neutrálnych tónoch je ideálnou voľbou práve v teplejšom počasí, ktoré si žiada vytiahnuť zo šatníka i letnejšie kúsky. Štýlovo uviazaná v páse či ležérne vejúca. Stačí si vybrať. 

Utility rules

Cargo nohavice sú späť! Tie nohavice, ktoré ste nosili pravdepodobne ešte na základnej či strednej škole? Presne tak! Pohodlné “kapsáče” v neutrálnej farbe zladené s crop topom a jednoduchými sandálkami na opätku vám pomôžu úplne ľahko zabudnúť na to, že tento kúsok patril pôvodne do pánskeho šatníka. Utility štýl sa dnes opäť nosí, a to bez ohľadu na to, či si ho odkráčate v trendových opätkoch alebo športových teniskách.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus