Presunúť na hlavný obsah

Hľadáte najštýlovejšie slnečné okuliare sezóny? Už nemusíte, máme pre vás pár tipov

Móda

Čím intenzívnejšie bude svietiť slnko, tým viac si budeme chcieť schovať naše oči za sklá slnečných okuliarov. Sezóna jar/leto 2019 je na ich trendy obzvlášť bohatá. Inovatívne rámy, tvary, vzory či farby. Ak ste kreatívny typ, sezónne trendy si rozhodne vychutnáte.

Cat-eye

Slnečné okuliare v tvare mačacích očí sú aktuálne mimoriadne štýlové. Tento výhradne ženský model je ideálny na predĺženie tváre a zvýraznenie lícnych kostí. Vášmu štýlu navyše dodajú retro nádych.

70's square

Štvorcové a obdlžníkové rámy sa tešia obľube už dlhú dobu. Tieto rámy sú praktické a moderné. Nadrozmerné rámy vám navyše dodajú tajomnú príťažlivosť a zvýraznia kontrastujúce jemné črty. 

90's skinny

Ak chcete vyžarovať sebadôveru kamkoľvek pôjdete, úzke modely sú to pravé pre vás. Ak chcete zachovať atmosféru 90.rokov, hľadajte čisté, mierne zvlnené siluety s tmavými sklami.

Neprehliadnite: Bodkovaný vzor je túto sezónu na výslní: Nájdite si obľúbený spôsob, ako ho nosiť

Red obsession

Netreba ani zdôrazňovať, že červené rámy vám zabezpečia neprehliadnuteľnosť. V kontraste s outfitom neutrálnych farieb vo vás nebudú vzbudzovať pocit, že sú “príliš”. 

Tortoiseshell game

Korytnačí vzor nevychádza z módy už roky. Obzvlášť trendy je práve dnes. Ak ho zmiešate s výrazným cat-eye rámom, “zaškrtnete si” rovno dva aktuálne najhorúcejšie trendy, ktoré vyžarujú štýl a nechajú vyniknúť vašej osobnosti. 

Shield

Slnečné okuliare či štít? Tieto slnečné okuliare poskytujú najväčšiu ochranu, keďže pokrývajú väčšinu tváre. Tieto okuliare nie sú pre konzervatívne typy a rozhodne si vyžadujú značnú dávku extravagancie. Tento trend odobrili vo svojich kolekciách mnohé módne domy.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Rozkvitnutá módna prehliadka Lýdie Eckhardt vyrazila dych: Niesla v sebe aj silné posolstvo

Final touch

Retiazky už viac nie sú len praktickou záležitosťou pre tých, ktorí permanentne zabúdajú svoje okuliare. Ozvláštnia totiž každé - aj tie najjednoduchšie slnečné okuliare. Dizajnéri ich navyše prepracovali zlatými či striebornými reťazami, barokovými perlami a ďalšími ozdobami, ktoré z nich robia doslova šperk.

- Najčítanejšie -