Presunúť na hlavný obsah

Biele čižmičky sú na jar ideálne. O tom, že ich tiež potrebujete vás presvedčia tieto outfity

Móda

Členkové čižmy už dlhšiu dobu patria medzi obľúbené položky každodenného šatníka, ktoré nevyjdú z módy. Prečo? Lebo sú jednoducho trendové, nadčasové a navyše vhodné do každého počasia. Ustojíte v nich dokonca aj premenlivé jarné počasie. Čierne členkové čižmy, ktoré sú základom šatníka mnohých z nás, majú vo svojej univerzálnosti nového konkurenta - ich bielu verziu!

Nemôžeme poprieť, že čierne členkové čižmy sú silným elementom. Nie je potrebné, aby sme hovorili o tom ako ich “stylovať”. Všetky to už ovládame. Posledné mesiace ukázali, že niečo, čo bolo považované skôr za krátkodobý trend minulej jesene a zimy, pretrvalo doteraz. Svedčia o tom aj outfity posledných fashion weekov. 

Neprehliadnite: Získajte siluetu presýpacích hodín jednoducho a bez cvičenia: Ktorý módny doplnok vám k tomu poslúži?

Jeden z najväčších dôvodov? Rovnako ako tie čierne, sú neutrálne. Technicky, môžete ich nosiť viac-menej so všetkým vo vašom šatníku. Ich plusom navyše je, že budú pôsobiť módne a špeciálne! Čistá biela koža a okrúhla špička je určite klasika. Ak však chcete experimentovať, vyskúšajte aj ďalšie štýly.

Uniforma na každý deň

Overaly sú aktuálne veľmi obľúbené, obzvlášť v neutrálnych farbách. Ich kombinácia s bielymi čižmami nebude pôsobiť tak ťažkopádne. Navyše, v nadchádzajúcom období budú pre vás vhodnejšiou alternatívou.

V odtieni off-white

Aj biela farba má niekoľko odtieňov. Ak je pre vás tá “snehobiela” príliš výrazná. Skúste jej prirodzenejší odtieň, ktorý je ladený do béžova. Ten nenápadným spôsobom zapadne aj do vášho kancelárskeho looku.

Socks boots v novom šate

Tak ako existuje viacero odtieňov, existuje i viacero materiálov, ktoré trendu bielych čižiem imponujú. Ponožkové členkové čižmy sú vhodné k šatám a sukniam. Obopínajú aj tú najužšiu nohu a sú skvelou variantou aj pre štíhle dámy, pre ktoré bývajú kožené modely zväčša príliš široké.  

Prečítajte si tiež: Osvojte si už dnes najneočakávanejší doplnok sezóny: Ukážeme vám, ako nosiť mušle

Niečo naviac

Ak chcete experimentovať nielen tým, že uprednostníte biele čižmy pred tými čiernymi. Vyskúšajte aj ďalšie aplikácie a doplnky, ktoré ich ozvláštnia. Populárne sú aktuálne aj kovbojské štýly.

Na ostro!

V prípade, že nosíte obuv menších veľkostí, môžete si dovoliť aj členkové čižmy s ostrou špičkou. Tá opticky predĺži vaše chodidlo, čo hrá vo váš prospech.

- Najčítanejšie -