Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie šaty tejto jari: Máme pre vás štýly, v ktorých môžete tento symbol ženskosti nosiť

Móda

Dnešná móda je mimoriadne variabilná. Okrem iného, sa zotierajú aj hranice medzi ženskou a mužskou módou. Nič však nie je väčším symbolom ženskosti ako práve šaty. Nie sú však šaty ako šaty…

Po dlhej zime sme zrejme všetky netrpezlivo očakávali prvé jarné dni a s nimi prichádzajúcu zmenu šatníka. Dni, počas ktorých vymeníme ťažké kabáty a robustné svetre za ľahké saká a vzdušné šaty. Pre udržanie jarnej nálady ponúkame čerstvý výber šiat, ktoré okrem toho, že sú vhodné na túto sezónu, sú zároveň aj niečo iné, čo by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Bielizňové šaty

To, čo pôvodne slúžilo ako spodné prádlo či nočná košieľka, sú dnes (a niekoľko predchádzajúcich rokov) plnohodnotné šaty. Budete v nich vyzerať presne tak, ako vyzerajú samotné šaty, nežne a krehko. Vyberte si tie s padavým výstrihom, tie sú absolútnym hitom!   

Neprehliadnite: Hair clips ako trend sezóny, ktorý neprehliadnete: Ukážeme vám, ako nosiť vychytené vlasové doplnky

Košeľové šaty

Na dotyk je to košeľa. Na pohľad je to košeľa. A predsa to košeľa nie je! Sú to šaty! Košeľové šaty, najčastejšie vyrobené z popelínu, sú momentálne veľmi trendy. Existuje veľké množstvo ich variácií, no každopádne jedno majú spoločné! Tešia sa mimoriadnej obľube!  

Flitrové šaty

Ako sme spomínali v úvode, móda je variabilná a rešpektuje už len veľmi málo pravidiel. Jedno z tých už dávno prekonaných je aj to, že flitre sú výhradne záležitosťou večerných outfitov či špeciálnych príležitostí. Nebráňte sa im ani počas bežných dní a utlmte ich neutrálnymi farbami.

Sakové šaty

Sako pôvodne patrilo do pánskej časti šatníka. Ženy si ho však veľmi rýchlo prisvojili a musíme konštatovať, že o to viac podčiarkne ženskosť a silu nežnejšieho pohlavia. Sako doplnené opaskom vytvorí outfit tak všestranný, že sa môžete z kancelárie presunúť priamo na párty.

Prečítajte si tiež: Jedna z najštýlovejších žien po 60-tke: Carine Roitfeld preberá žezlo po tom, čo nás opustil Karl Lagerfeld

Kvetinové šaty

Kvety na jar? Aké nečakané, však?! Kvety k jari neodmysliteľne patria. Bez ohľadu na to či ide o tie skutočné alebo o tie na potlači šiat. V tejto sezóne prekvapte a skúste to s týmto jemným vzorom trochu inak! Svoje obľúbené balerínky nechajte doma a skúste kvety skombinovať s biker boots, dostanú úplne nový rozmer!

- Najčítanejšie -