Presunúť na hlavný obsah

Bundy zo 70. rokov zažívajú slávny comeback: Overené kombinácie, ktorých sa nemusíte báť a budete chic

Móda

Sedemdesiate roky sú späť a na jar si pre nás prichystali niekoľko bundičiek v štýle „po otcovi“. Vsaďte preto na kombinácie, ktoré sa momentálne nosia v Hollywoode či na opačnom konci, v New Yorku.

Trendy z prehliadkových mól sa preniesli do ulíc Hollywoodu, kde nabrali svoj typický pouličný punc. Ležérny štýl je pre toto mesto typický a na ulici dokážete vyzerať štýlovo aj v maximálnom pohodlí.  Inšpirujte sa kráskami, ktoré aktuálne určujú trendy a ich  stylingami od výmyslu sveta.

Inšpirujte sa: Slnečné okuliare priamo z módnych prehliadok: Tieto kúsky môžete mať teraz aj vy, pozrite si ich nové tvary

So saténovými šatami alebo sukňou a teniskami

Hailey Baldwin skombinovala hneď niekoľko trendov ako bundu so širokými ramenami, saténové šaty v štýle spodnej bielizne a k nej sa nosia biele tenisky. Nezabudnime ani na tenké kruhové náušnice. Poviete si, že už je toho veľa? Jej styling je však dôkazom toho, že všetko sa dá, keď to máte v krvi.

Bunda alebo košeľa so stredovým zapínaním

Predĺžený strih v podobe koženej bundy, ktorá môže spĺňať zároveň funkciu košele a naopak. Okrem kombinácie dvoch odtieňov kože si všimnite detail v podobe hrubého pásika, ktorý vytvára osí pás. Zaujímavú súhru s celkovým outfitom rozohrali aj vzorované topánky

Rebelská kombinácia mikiny s kapucňou

Kožená bunda v motorkárskom štýle alebo v bomber prevedení sa nosí s mikinou a kapucňou, ktorá z bundy vyčnieva. Ostro sledovaná Kendall Jenner miluje tento typ mikín, ktoré nosieva aj na basketbalové zápasy, keď chodí povzbudzovať. S vyčesaným drdolom podobne ako Hailey pôsobila chic.

Mohlo by vás zaujímať: Módny trend, ktorému sa potešia všetci, čo milujú džínsy: 80. roky sú späť a v novej podobe!

Hippies vlna 70. rokov prichádza aj teraz

Bella Hadid je naladená na mier a ten sa snaží šíriť všade navôkol. Presne ako v 70. rokoch, keď prišla vlna hippies. Dá sa povedať, že práve táto vlna prichádza momentálne a pred letom si ju budete všímať ešte oveľa viac. 

Bomber prevedenie po pás a cyklo šortky

Áno, zase tie cyklo šortky. Bomber bunda po pás nechá vyniknúť ženské krivky, čo takto zvoliť namiesto šiat cyklo šortky? Ak sa na spomínanú kombináciu ešte stále necítite dopomôžte si opaskom alebo ľadvinkou. Tá nahradila klasické kabelky a v uliciach módy ich nájdete na každom kroku!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe