Presunúť na hlavný obsah

Módny trend, ktorému sa potešia všetci, čo milujú džínsy: 80. roky sú späť a v novej podobe!

Móda

Ruku na srdce, ktorá z vás nemiluje džínsy! S tohtoročnou jarou sa jednoznačne spájajú tie z 80. rokov a módni velikáni si pre nás prichystali skutočne štýlovú nádielku, tak poďme na to!

V západnom svete sa denim spájal v 80. rokoch najmä s rôznymi subkultúrami, ktoré odjakživa ovplyvňovali aj módne trendy. Vypratý efekt džínsov či rôzne iné efekty vniesli do evergreenu, akým džínsy jednoznačne sú, nový dych. Disco príbeh odštartoval denimovú éru aj u nás, spomínate si ešte?

Módni velikáni ako Isabel Marant, Proenza Schoulder, Balmain zakomponovali tento trend do svojich kolekcií a vytvorili tak jedinečné looky, ktoré vnesú do vašich šatníkov nový rozmer, inšpirujte sa!

Inšpirujte sa: TOP trendy kabeliek, o ktoré by ste mali doplniť svoj šatník: Tieto kúsky budú na jar IN!

Zavinovacie sako so šortkami

Trend v podobe cyklo šortiek sa posunul a okrem nich nájdete v jarných kolekciách aj denimové šortky. Tento džínsový outfit je veľmi ženský a chic, pokojne v ňom môžete ísť aj do práce, ak nepracujete práve v bankovom sektore a či inom formálnejšom odvetví. S lodičkami vyzerá perfektne.

Denimová bunda je jednoducho evergreen

Džínsová bunda sa hodí ku všetkému. Ak ju však skombinujete s krátkymi šortkami ako to urobila návrhárka Isabel Marant, budete pôsobiť mladistvo a sviežo. Predovšetkým ženy, ktoré majú krásne nohy, je na čase ukázať ich!

Vydreté rifle sú a stále budú IN

Najlepšie vyzerajú práve s tými najjednoduchšími kúskami oblečenia. Biele tričko pokojne stačí, nesnažte sa o niečo viac. Mimochodom, súčasťou 80. rokov sú aj opasky, tak sa nebojte tento detail zakomponovať. Prekvapí vás, čo to urobí s výsledným dojmom.

Vybielené rifle ako návrat, ktorý je všade

A to doslova. Tento trend sa objavuje na všetkých kúskoch, či už na rifliach, sakách, bundičkách či sukniach. Ovládol všetky pulty obchodov a tento odtieň rifľoviny je nežnejší ako ostatné. Dokonale zvýrazní vaše črty.

Neprehliadnite: Nová vlna retro štýlu, ktorá ovládne jar 2019: Toto oblečenie zo svojho šatníka ešte nevyhadzujte

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe