Presunúť na hlavný obsah

TOP jarné trendy, ktorých sme sa už nevedeli dočkať: Niektoré nájdete u seba v skrini, zažívajú návrat

Móda

Najkrajšie obdobie roka je už za dverami a s ním aj paleta pastelových farieb, s ktorou sa prebúdza aj chuť do života. Spoznajte s nami tie najžiadanejšie štýly jari!

Cyklo šortky či ich denimová verzia v pastele

„Bike“ šortky alebo cyklo šortky nemusia byť vyslovene z elastického materiálu. Túto sezónu sú v kurze aj verzie z denimu, a to v rôznych farebných prevedeniach. Pastel, ktorý si na seba dala Gigi Hadid v kombinácii s martenskami zabezpečia super štýl.

Inšpirujte sa: Sukne z nových materiálov, ktoré sa objavili na scéne: Tieto looky vám dodajú to, čo žiadne nohavice nedokážu

Washed džínsy inšpirované 80. rokmi

Čaro 80. rokov sa neustále vracia a s ním aj rôzne štýly džínsov. Tzv. „acid – washed“ alebo ,,prewashed“ džínsy, ktoré pokiaľ vhodne skombinujete, necháte vyniknúť svoju rebelskú dušu a sexepíl tiež.

Nadýchané ramená sú len o zvyku

Veľké ramená alebo tiež nadýchané rukávy inšpirované 80. rokmi prevzali úlohu v prípade blúzok, ale tiež šiat. Ak vsadíte na klasický strih, môžete si dovoliť experimentovať s farbami. Paleta sladkých tónov v spojitosti s neutrálnymi farbami vytvára vyrovnanú súhru.

Oválne a mačacie slnečné okuliare zjemnia tvár

Trendy v slnečných okuliaroch sa menia a hitom tejto sezóny sú oválne okuliare. Tie v sebe skrývajú čaro zjemnenia tváre a dodávajú na ženskosti. Ocenia to najmä ženy so štvorcovým typom tváre, pre ktoré je tento štýl jednou z najlepších volieb, vrátane mačacích okuliarov. 

Pracovný úbor v podobe overalu

Overaly strohého strihu môžu na niekoho pôsobiť obyčajne, nakoľko nejde o tie, ktoré kopírujú postavu ako kedysi v minulosti. „Pracovný úbor“ má túto jar mnoho podôb. Všimnite si detail, že sa opäť vracajú na scénu kapsáče.  

Ľadvinky inšpirované puzdrami

Kombinácia ležérnejšieho štýlu s elegantnejším je zábezpekou originálneho looku. Všimnite si, ako dokáže ľadvinka s puzdrami pekne zapasovať aj do tohto outfitu. Netreba sa tohto doplnku báť, raz ho vyskúšate a nebudete ho chcieť dať dolu.

Mohlo by vás zaujímať: Nová vlna retro štýlu, ktorá ovládne jar 2019: Toto oblečenie zo svojho šatníka ešte nevyhadzujte

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe