Presunúť na hlavný obsah

Farby, ktoré by ste mali voliť k farbe vašich vlasov túto sezónu: Rozžiaria váš pohľad a dodajú vám na charizme

Móda

Aj keď sa mnoho z nás cíti pohodlne práve v palene čierna-biela, nie sú to ani zďaleka všetky farby sveta. Pozrite sa na tie, ktoré budú moderné nasledujúce mesiace a pritom sa trafia priamo k farbe vašich vlasov.

Nová čierna? Túto sezónu áno! 

Tak ako sa hnedá predrala do pánskych šatníkov, pomaly ale isto sa o to snaží aj v tých ženských. Nikdy nestála na prvých priečkach obľúbenosti, u brunetiek by však malo prísť k ráznej zmene! Obľúbte si ju a cíťte sa v nej ako v objatí lesa. Povolené sú odtiene, ktoré sa ťahajú až do medena. S tými ohúria aj ryšavky.

Prečítajte si tiež: Štýlové pančušky, ktoré si môžete vziať aj do práce: Do módy sa vracia opäť biela a nová forma vzorov

Vášeň pristane k čiernej

Ale nemôžete ísť na ňu prvoplánovo! Ženy s tmavými, priam čiernymi vlasmi pútajú farby, ktoré sú oveľa intenzívnejšie. Nehovoríme však o intenzite, ktorá bude kričať do sveta. Práve naopak, má byť tlmená a práve vtedy sa odlesky vlasov budú skvieť v každom svetle. Vhodnou farbou je preto práve bordová. 

Ženskosť v pánskej farbe

Že zelená je prednostne určená pre mužov? Omyl! Vo svojich hlbokých odtieňoch sa spája s temperamentom. Má upokojujúci účinok, čo môže skvelo zabrať ak sa chystáte na dôležité stretnutie. Vtedy jej na kráse dodajú už len béžové odtiene. Je samozrejmé, že sa hodí ryšavkám, avšak prečo ju nevyskúšať aj ako hnedovláska?

Žiadna sivá myška

Šedá predstavuje eleganciu, ženskosť a hlavne odhodlanie. Vedia ju nosiť blondínky, pretože postrhne farbu ich vlasov veľmi spontánne. S hnedou sa niekedy bije, avšak nenechajte sa ňou oklamať. Jej odtieňov je naozaj hneď niekoľko, čím bledší si vyberiete, tým viac budete pôsobiť nežnejšie. 

Mohlo by vás zaujímať: TOP trendy kabeliek, o ktoré by ste mali doplniť svoj šatník: Tieto kúsky budú na jar IN!

Farba ďalšej sezóny? 

Tento rok nás čaká naozaj pôsobivá jarná jazda. Čo sa týka farieb, je jasné že do popredia sa dostane práve jemná staroružová. Hodí sa k tmavej farbe vašich vlasov, tie prežiari a nadľahčí. Blondínky ju však môžu kombinovať s čiernou, vtedy je tento odtieň ružovej nezameniteľný.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe