Presunúť na hlavný obsah

Typy sukní, v ktorých počas zimy budete chic: Viete ich kombinovať s kabátom a parádne vrstviť

Móda

Sukní sa počas chladnejšieho počasia nemusíte vzdať. Váš šatník možno bude chcieť obnovu v podobe nových párov pančúch, ktoré si pod sukne oblečiete, ľahko ich však zladíte s kabátom a zimným lookom.

Elegantná dáma

Sukňa vás jednoducho vie premeniť na dámu, ktorú v sebe skrýva každá z nás. Elegantne pôsobia práve midi kúsky, ktoré sú v chladnom období veľmi príjemné. Tento druh sa pekne dopĺňa s krátkym kabátikom, ktorý môžete doplniť o štýlový rolák. Midi sukňa si žiada aspoň nízky podpätok, preto voľte jednoduchosť aj na vašich nohách.

Prečítajte si tiež: Moderné prstene súčasnosti: Elegancia je must-have, pridávajú sa však aj netradičné tvary

Ukážte nohy

V zime sa nemusíte vyhýbať ani mini sukniam. Dôležitou zásadou pri ich nosení je však vrstvenie. Ak spoza mrakov uvidíte prvé slnko, voľte priehľadné pančušky, v ktorých máte možnosť po dlhom čase opäť ukázať nohy. Look založený na kontrastoch vytvoríte, ak k sukni z jemnej látky pridáte kožušinovú budničku.

Pridajte print

Zo svojho oblečenia môžete ľavou zadnou vytvoriť aj štýlový šatový styling. Top a sukňa v rovnakom printe sa postarajú o bezproblémové predĺženie postavy, chýbať nesmú ani doplnky, ktoré potešia oko a sú aj praktické. Kabát štýlu trenčkot sa práve svojou nadčasovosťou hodí na zvierací vzor.

Maxi a tento druh topánok

Zaujať viete aj netradičným výberom topánok. Väčšie nízke šnurovačky sa postarajú o nezabudnuteľný zážitok. Doplňte ich sukňou, ktorá sa bude tiahnuť až k vašim členkom a máte vyhraté. Zima nebude mať šancu dostať sa k vášmu telu a vy sa tak pohráte s novým, nevídaným štýlom.

Mohlo by vás zaujímať: Pred plesom pozorne čítajte svoju pozvánku: Dress code sa týka hlavne pánskeho odievania, nepodceňte ho

Mini len s dlhým kabátom

Mini sukňa si zaslúži svoju vlastnú pozornosť. Jej úlohou je ukázať vaše nohy v ich plnej kráse a nechať zažiariť ikonický kúsok čižiem, ktoré nič nezahalí. V tomto prípade vyskúšajte dlhý kabát. Prekvapí vás, ako efektne vie vyzerať takéto rozvrstvenie vášho oblečenia. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe