Mašľa ako romantický trend roka 2019: Všimnite si, na ktorých kúskoch oblečenia bude IN

Ak máte v sebe dušu romantičky, nový trend roka 2019 vás dostane. Môžete ho nosiť so všetkým štýlom a gráciou, pretože jeho prevedeniu sa medze naozaj nekladú. Mašle si doprajte na doplnkoch, tak isto ako aj k hlavným kúskom outfitu.

Rýchle triky s populárnymi mašľami osviežia každý kúsok vo vašom šatníku, nechajte sa nimi ohúriť

Rýchle triky s populárnymi mašľami osviežia každý kúsok vo vašom šatníku, nechajte sa nimi ohúriť

Zdroj: Dolce and Gabbana, Profimedia

Aj na elegantnú udalosť

Mašľa sa môže stať efektným doplnkom aj tých najjednoduchších šiat. Ak máte pocit že vašej plesovej róbe, či šatám, ktoré si plánujete obliecť na párty či oslavu, niečo chýba, vsaďte na opasok v podobe mašle. Tá rozjasní celý model a dodá vám na hravosti.

Mohlo by vás zaujímať: Jemné saténové midi sukne: Tento kúsok vytvaruje vašu postavu a predĺži nohy s týmto typom topánok

Obujte si ich

Mašle na topánkach viete poňať hneď dvoma spôsobmi. Môžu sa ako aplikácia nachádzať na špičke lodičky či kľudne aj čižmy, viete si ju však aj sama uviazať okolo členka. Takto dodáte kúsok zaujímavosti a romantiky každému vášmu looku, bez toho aby ste do mašľového trendu investovala celý budget.

Zaviažte sa

Blúzky, ktoré mnohé ženy nosia na dennom poriadku, vedia byť kúskom, ktorý raz - dva osvieži práve prídavok šnúrky, ktorá sa dá zviazať do mašle. Na bielej vynikne práve čierna, nebojte sa však ani romantických farieb.

Aj na hlavu

Aby ste nemuseli každé ráno riešiť, aké máte práve dnes vlasy, skúste populárne turbany, ktorých predná časť sa jemne tvaruje do mašle. Vedia byť skvelým záchrancom pred snehom, ich kúpu rozhodne ľutovať nebudete. 

Prečítajte si tiež: Top trendy v plesovej sezóne 2019: Šaty, ktoré budú IN a tie, ktoré v novom roku už nenoste

Výrazný kúsok

Zahaliť svoje telo do mašlí viete naozaj jednoducho. Aj keď je po Vianociach, v tomto type blúzky sa môžete cítiť ako malý darček každý deň. Populárne mašličky si zaslúžia vašu pozornosť.

Foto:
Profimedia, Pietro Filipi (Silverline), Roger Vivier, Zara, H&M, Bottega Veneta, Dolce and Gabbana
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba