Presunúť na hlavný obsah

Topánky vhodné na plesovú sezónu: Tieto zásady stále platia, vyhnite sa faux pas práve týmito kúskami

Móda

Žena, ktorá sa chystá na ples, musí poznať jeho zásady. Ešte stále máme možnosť držať sa zaužívaného, práve vtedy sa totiž vyhnete nepríjemnostiam, ktoré vyžaduje módna etiketa.

Šperk na nohe 

Aby ladili topánky k šatám, môžete ich nechať zažiariť naplno. Dlhé šaty z ťažkého materiálu si žiadajú presný opak. Jemné sandáliky sa vedia skvieť aj výrazným prvkom, ten nech sa hodí k vašim šperkom a máte vyhraté.

Prečítajte si tiež: Typy náušníc, ktoré môžete nosiť s dlhou plesovou róbou: Stavte na tieto kúsky plné lesku a originality

Ak zahalíte nohu tak aj s pančuškami

Do uzavretých topánok patria na ples aj pančušky. V móde sú telové kúsky, ktoré nechajú vyniknúť prirodzenú farbu nôh. Na tento aspekt si dajte extra pozor. Farba pančúch vie totiž pochovať celkový dojem z vášho stylingu.

Poklad v podobe topánky

Ak ste extravagantnou dámou, zahaľte nohu do spŕšky pierok či tylu. Takto sa bude aj jednoduchý strih sandáliku jemne skvieť na vašej nohe a vy si užijete sebavedomú chôdzu počas celého večera.

Takto si budete istá

Sandálky so zaväzovaním okolo členku sú výbornou voľbou, pretože v žiadnom prípade neporušia zaužívané pravidlá. Sú jemné a šaty nijako nedráždia, práve naopak nohu udržia pekne na poriadku, zaistenú počas celého večera. 

Mohlo by vás zaujímať: Topánky, v ktorých vydržíte pretancovať celú noc: Buďte v pohodlí a štýlová zároveň

Otvorené prsty iba takto

Rozhodli ste sa pre sandáliky? Na nohu si ich s pokojným svedomím obujte iba v tom prípade, ak je vaša pedikúra upravená a nechty nalakované jemnými farbami. Výrazné farby vedia totiž rozbiť celý look, radšej sa im vyhýbajte.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus