Presunúť na hlavný obsah

Topánky, v ktorých vydržíte pretancovať celú noc: Buďte v pohodlí a štýlová zároveň

Móda

Hľadáte tie najpohodlnejšie topánky, v ktorých zvládnete celú dlhú oslavu príchodu nového roka? Ste na správnej adrese, našli sme pre vás tie najpohodlnejšie, ktorým štýl určite nechýba!

Trendy aj s cvokmi

Náznak rebélie si môžete dopriať aj štýlovými nízkymi topánkami. Počas noci vám budú skvelým spoločníkom, práve ich zdobenie z nich spraví hit vášho večera. 

Prečítajte si tiež: Túto sezónu sa nosia veľké náušnice: Inšpirujte sa trendmi priamo z prehliadkových mól

Lesk tejto noci

Čo iné si dať na nohy počas silvestrovskej noci, ak nie rovno malú disko guľu? Ak sa chystáte na párty, či k známym, takéto balerínky sú výhrou pre vaše módne ja i pre vaše pohodlie. Budú sa ligotať pod svetlami a vy budete za pravú divu.

Keď podpätok tak takýto

Počas tejto prežiarenej noci určite nechcete, aby sa vám topánka vyzúvala. Skvelou voľbou je preto v takom prípade siahnuť po lodičkách so šnurovaním, ktoré udrží topánku pekne na nohe a ešte ju aj vyformuje. 

Voľná päta je vaša výhra

Určite si neprajete nepekné otlaky, ktoré vedia na nohách urobiť práve nové vysnívané párty topánky. S tými, ktoré majú voľnú pätu sa vám to však nemôže stať. Budete mať ľahký krok a pritom istotu, že vaše nohy sa domov vrátia svieže. 

Mohlo by vás zaujímať: Malé kabelky k sviatočnému stolu: Tieto kúsky sa budú skvelo hodiť k elegantným outfitom

A čo takto papučky?

Módne trendy si už naozaj robia čo chcú a nebránia sa počas osláv ani štýlovým topánkam, ktoré skôr pripomínajú papuče. Verzia bez opätku je vhodná, ak viete, že budete celý večer na nohách. Vedľa však nevkročíte ani lodičkami, ktoré majú na sebe tiež podobnú aplikáciu. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe