Presunúť na hlavný obsah

Čo bude IN a čo OUT v roku 2019? Týmto smerom sa budú uberať trendy, tieto odsuňte na vedľajšiu koľaj

Móda

Móda si každým rokom diktuje nové pravidlá. Sezónu 2019 strávime v znamení extravagancie, ktorá nie je pre jemné povahy. Nasadnite na módny vlak už teraz a inšpirujte sa výberom priamo z prehliadkových mól.

Nový rok opäť nemá pravidlá. Jeho módny svet je ako nepopísaný papier, ktorý iba čaká na vaše poňatie jeho trendov. Samozrejme, najdôležitejšie je aby si žena vedela vybudovať svoj vlastný štýl a držať sa ho. K tomu vám len dopomôžu novinky, ktoré si pre vás pripravila šťastná deviatka na konci čísla 2019.

Prečítajte si tiež: Premeňte sa na sebavedomú ženu: Kombinujte ženské kostýmy tak, aby ste boli príťažlivé, čo poviete na tieto?

Vymeňte živé za umelé

Módne značky začali s revolúciou a prvé kožušiny, perie i kožu vymenili za jej umelú variantu. Takto strážia stav fauny našej planéty, ale môžu sa tak vyhrať aj s farebnosťou. Čierna a hnedá už dávno nie sú dominantné. 

Pozmeňte svoj bussines look

V práci zahoďte nudu, ktorú prinášajú práve kostýmové nohavice. Síce vám môžu sedieť dokonale, nič nevytvaruje vašu postavu tak, ako rozšírené nohavice, ktoré predĺžia nohy a dodajú vám ženskosť.

Jedna farba a ste príťažlivá

Ktokoľvek povedal, že čierna sa dá nahradiť, veľmi sa mýlil. Rok 2019 však vyvracia toto tvrdenie. Čierna vie byť ponurá a smutná, preto sa jej v tomto roku snažia dať módne domy nevídanú stopku. Samozrejme, doprajte si jej na oblečení koľko chcete, neváhajte sa však raz za čas aj odviazať. Celofarebný look je hitom, ktorý nepremeškajte ani vy.

Pohodlie, na ktoré sa určite budete tešiť

Vysoké topánky na ihličkovom opätku dostávajú malú červenú. Klasiku nič nenahradí, to je pravda, avšak pohodlie vám môže byť v roku 2019 prvoradejšie. Plná platforma má potenciál stať sa vašou najobľúbenejšou.

Všade samé strapce

Novinkou na oblečení sú aj strapce, ktorá však nemajú nič spoločné s kowbojským trendom, ktorý sa nás držal počas jesene a zimy 2018. V novom roku sa premenia na jemné nite, ktoré budú pekne kopírovať vaše telo.

Mohlo by vás zaujímať: Túto sezónu sa nosia veľké náušnice: Inšpirujte sa trendmi priamo z prehliadkových mól

Úzke plecia, to už nie je nič pre vás

Svoje zbohom povedzte aj klasickým sakám. Určite sa do módy vrátia, avšak teraz sa ich plecia pomaličky rozširujú a dosahujú tak aj svoju obľúbenosť. Širšie plecia máme možnosť vidieť aj na šatách či blúzkach. 

Na veľkosti záleží

Ak ste sa doteraz riadili heslom, že malé je lepšie, rýchlo ho vymeňte. Doplnky, ktoré si budete počas roka 2019 kupovať budú rozmernejšie a hlavne plné rebélie. Veľké klobúky náušnice osviežia zimné outfity, opasky vyrysujú jarnú postavu a maxi klobúky si už teraz razia svoje miesto do letných šatníkov. 

- Najčítanejšie -