Presunúť na hlavný obsah

Malé kabelky k sviatočnému stolu: Tieto kúsky sa budú skvelo hodiť k elegantným outfitom

Móda

Aj počas sviatkov si chcete zachovať status dámy a priniesť si k štedrovečernému stolu malú kabelku? Neváhajte sa inšpirovať našim výberom, vyberie si naozaj každá žena.

Batôžtek ako od Popolušky

Štýlovou kabelôčkou je rozhodne malý batôžtek, do ktorého môžete skryť všetky svoje vianočné potrebnosti. Budete s ním ako princezná z rozprávky, ktorá práve prišla z bálu.

Prečítajte si tiež: Čo bude IN a čo OUT v roku 2019? Týmto smerom sa budú uberať trendy, tieto odsuňte na vedľajšiu koľaj

 

Moderné strapce

Dramatickom prinesiete k sviatočnému stolu práve za použitia čiernej s veľkým potenciálom. Taký rozhodne majú strapce, ktoré sa postupne predierajú do roka 2019. sú veľkým trendom, ktorý by ste mali zaznamenať aj vy.

Nestarnúca klasika

Elegantných kabeliek nemôžete mať nikdy dosť, ale klasika je dozaista iba jedna. Čierna v spojitosti s malými uškami je must have, ktorý oceníte nielen počas štedrého večera. Hodí sa aj na plesovú sezónu.

Lesk všade kam sa pozriete

Kúsok zábleskov ako z vianočného stromčeka môžete presunúť aj na svoj outfit. Aj máte v hlave práve čierno- bielu klasiku, ladne ju doplňte práve trblietkami, najlepšie s farbami od výmyslu sveta.

Pre elegantnú dámu

Svoj status dámu podtrhnite práve čiernou farbou, nevyhýbajte sa ani jemným doplnkom v podobe kamienkov či väčšieho zapínania. Tak sa z tejto kabelky stane doslova majstrovský kúsok.

 

Mohlo by vás zaujímať: Do ktorých topánok a aké pančušky voliť, ak sa chystáte na večierok? Vyhnite sa tomuto faux pas

- Najčítanejšie -