Presunúť na hlavný obsah

Typy náušníc, ktoré môžete nosiť s dlhou plesovou róbou: Stavte na tieto kúsky plné lesku a originality

Móda

Po oslavách nového roka nás prirodzene čaká sezóna plesov. Prehupnite aj vy do tohto obdobia plného zábavy a inšpirujte sa s nami na doplnkoch, ktoré rozžiaria vaše uši.

Buďte svojská

Aj keď je plesová sezóna o elegancii a luxuse, nemusíte sa orientovať iba na zlato či striebro. Drahé kamene sa dajú pretaviť aj do iného farbeného prevedenia, veru môžu byť aj čierne. Takto dáte svetu úplne jasné znamenie, že viete, kde stoja súčasné trendy. Asymetrické náušnice sú tu pre odvážnejšie nadšenkyne módy.

Mohlo by vás zaujímať: Malé kabelky k sviatočnému stolu: Tieto kúsky sa budú skvelo hodiť k elegantným outfitom

Rozkvitnutá záhrada priamo v ušiach

Pravým opakom rebélie čiernej je jemnosť kvetov, ktorú momentálne ponúkli vo svojich kolekciách aj módne domy. Svoje uši dokážete premeniť na romantickú lúku plnú voňavých rastlín, záujem o takýto kúsok máte zaručený.

V elegancii je pravá krása

Krokom vedľa sa nikdy nestane striebro, ktoré v mnohých prevedenia vedie rebríčky náušníc. Jeho prepojenie s priehľadnými či bielymi lesklými kameňmi nemá vo svete módy obdoby. K plesovej róbe viete zvoliť aj menší druh, tvar kruhu si môžete uchovať.

Buďte bohyňa

Väčšie náušnice vedia s celým večerným lookom urobiť divy a posunúť ho ešte na vyšší level. Zlato je vyhľadávané, dokáže osviežiť práve čiernu farbu a nechať ju vyniknúť.

Prečítajte si tiež: Túto sezónu sa nosia veľké náušnice: Inšpirujte sa trendmi priamo z prehliadkových mól

Pre podtrhnutie jemnosti

Ak sú vaše šaty jemné a uhľadené, je taká aj vaša povaha. Preto sa nebojte ju ukázať naplno a ozdobiť svoje uši aj rose gold kúskom. Táto farba vie dodať pleti odlesky, o ktorých sa vám ani nesnívalo.

- Najčítanejšie -