Presunúť na hlavný obsah

Inšpirácia na silvestrovské outfity: Pomocou týchto trikov si vyberajte šaty podľa typu vašej postavy

Móda

Každá sme iná, ale počas slávnostného večera osláv konca roka chceme zažiariť každá. Nepodceňte preto výber šiat, v ktorých pretancujete túto dlhú noc a prispôsobte ich svojej postave.

Pre zväčšenie dekoltu

Objem svojim prsiam môžete dodať hneď dvoma spôsobmi. Stačí ak si vyberiete hrubšiu látku, ktorou momentálne veľmi populárne flitre rozhodne sú, alebo sa zamyslíte nad strihom šiat. Možnosť vloženia košíčkov do vnútra podšívky sa tak stane vašou záchranou.

Mohlo by vás zaujímať: Malé kabelky k sviatočnému stolu: Tieto kúsky sa budú skvelo hodiť k elegantným outfitom

Stiahnú bruško

Ak sa bojíte, že počas večera plného osláv by vám mohlo narobiť neplechu práve vaše bruško, jemne ho zamaskuje riasením, ktoré šatám dodá na originálnosti. Tiež sa môžete vyhrať s pohľadom diváka. Odlákajte ho od partií brucha práve novinkou v podobe rozparku.

Ak chcete ukázať svoje sebavedomie

Počas tohto večera je moderné naozaj čokoľvek. Čím viac sa budú vaše šaty blyšťať, tým lepšie. Stanete sa totiž nezabudnuteľnou. Niekedy vám k výrazným črtám stačí naozaj málo a pohodlne sa budete cítiť aj v úplne jednoduchom kúsku v nápadnej farbe.

Schovajte svoje ruky

Možne máte pocit, že práve ruky sú kameňom úrazu celej vašej inak dokonalej postavy. Dajte si predsavzatie cvičiť na nich viac počas roka 2019, avšak večierok si užite naplno a nebojte sa pustiť aj do šiat s dlhým rukávom a malým rolákom. Pôsobia naozaj netradične a sviežo!

Prečítajte si tiež: Sťahovacia bielizeň pod šaty na párty či večierok: Tieto kúsky vám vytvoria dokonalú postavu v priebehu sekundy

Vašou prioritou sú nohy

Do neba siahajúce nohy by bola veľká škoda zahaliť látkou. Práve preto sa odviažte a ukážte ich v celej ich kráse. Automaticky ich predĺžite ešte neutrálnou farbou šiat, ktoré budú splývať s farbou vašej pokožky.

- Najčítanejšie -