Presunúť na hlavný obsah

Príjemné zimné rukavičky, ktoré sa hodia každej žene: Nebráňte sa elegancii a glamouru ako z filmu

Móda

Počas sviatočných dní chce každá z nás vyžarovať okolo seba pôvab a charizmu. Ruky v chlade sú toho pravým opakom, preto neváhajte a zababušte ich do príjemných rukavičiek. S týmito kúskami budete ako diva nielen z filmu.

Lesk a štýl pre odvážne

Aj doplnky majú svoje módne trendy. Tento rok je ním rozhodne metalická štruktúra látky. Skvelo sa hodí k extravagantnejším povahám, ktorým tak ako Carrie Bradshaw nevadia zaujímavé kombinácie, ktoré sa na prvý pohľad zdajú nezlúčiteľné.

Mohlo by vás zaujímať: Noste počas zimy bielu: Takéto štýlové kombinácie máte možnosť vyskladať z vašich bielych kúskov

Jemné perly pre zamilované

Dotyk luxusu vám dodá jemná výšivka či aplikácia, ktorú si môžete prišiť aj na svoje existujúce rukavice. Nepokazíte ňou nič, práve naopak, ukážete svetu okolo seba svoju nežnú povahu, ktorú by si mali pri tomto hektickom životnom štýle vážiť.

Dlhšie pre vyjadrenie svojej romantickej povahy

Ktorá z nás by sa počas Vianoc nechcela premeniť na hrdinku z niektorého romantického filmu. Veď o tom sú predsa sviatky. Máme možnosť snívať a vám sa bude o šťastnom živote premýšľať ľahšie ak si na seba dáte rukavičky aké nosila práve Audrey.

Červená ako znak vášne a dravosti

Niečo odvážne si pýtajú aj vaše ruky. Ak viete, že budete mať počas dňa na sebe všetko čierne, či nebodaj iba v tmavých odtieňoch farieb, premiešajte módne karty práve rukavicami. Červená je na toto obdobie ako stvorená. 

Prečítajte si tiež: Čo bude IN a čo OUT v roku 2019? Týmto smerom sa budú uberať trendy, tieto odsuňte na vedľajšiu koľaj

Kožené malé čierne

Tak ako existujú little black dress, môže kľudne fungovať názov little black gloves. Sú praktické a naozaj pristanú každým rukám, ktoré v žiadnom prípade nechcú zmrznúť od zimy. Noste ich so sebou vždy a všade, ani neviete ako nápomocné môžu takéto rukavičky byť!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe