Presunúť na hlavný obsah

Moderné prstene súčasnosti: Elegancia je must-have, pridávajú sa však aj netradičné tvary

Móda

Prstene sú doplnkami, ktoré sú síce malé, ale vedia s vaším celkovým lookom urobiť naozaj zázraky. Ich žiara sa odrazí na vašej tvári vždy, keď si prehrabnete vlasy. Populárne sú práve tieto kúsky, nebojte sa a buďte odvážne.

Elegantné spojenie

Nežné, ale výrazné, vedia byť prstene, ktoré sú zložené z menších častí. Ich následným spojením získate harmóniu, ktorá sa bude skvieť na vašom prste. Neváhajte sa zamerať práve na takéto druhy, tie sú vhodné pre nežné ale aj zvodné povahy.

Mohlo by vás zaujímať: Kabelky vo variantoch, do ktorých by ste mali investovať: Stanú sa novým trendom týchto dní

Kus kameňa na vašom prste

Prsteň s pridanou hodnotou- taký môže byť aj ten zásnubný. Tvarovo sa však takýmto prsteňom nemusíte vyhýbať ani v bežnom živote. Môže byť darom od vás pre vás, ktorý bude mať pre vás špeciálny význam.

Všetky možné kombinácie

Prstene sú doplnkami, ktoré si žiadajú aj pekné nechty. Tak ich viete ukazovať so všetkým, čo k tomu patrí. Môžete ich kombinovať, vrstviť a lesk im dodajú práve odtiene striebornej a zlatej farby.

Priraďte k sebe svoju šelmu

Momentálne sa určite zaľúbte aj do výrazných zvieracích zdrojov. Tak ako sme ich mali možnosť vidieť na kúskoch oblečenia, objavujú sa teraz v kolekciách šperkov. Sú veľké, odvážne a vy s nimi získate temperament a ukážete svoju divokosť.

Prečítajte si tiež: Mašľa ako romantický trend roka 2019: Všimnite si, na ktorých kúskoch oblečenia bude IN

Vaše klasické ja

Nikdy nevychádzajú z módy- prstene, ktoré majú klasický tvar a svojou farbou pripomínajú slnko. V tejto dobe im však na exkluzivite pridávajú malé a prepracované detaily. Iba tak sa vedia stať úplne jedinečným kúskom, ktorý nebude mať nikto okolo vás.

- Najčítanejšie -