Kabelky vo variantoch, do ktorých by ste mali investovať: Stanú sa novým trendom týchto dní

Každú sezónu s iskrou v očiach očakávame novinky, ktorými si budeme môcť doplniť nás šatník. Také sme už my ženy. Tieto kabelky stoja v roku 2019 za hriech.

Tieto kabelky stoja túto sezónu za hriech, nebojte sa preto do nich investovať

Tieto kabelky stoja túto sezónu za hriech, nebojte sa preto do nich investovať

Zdroj: instagram.com/leoniehanne

Závan farby

Novú sezónu nemôžete privítať lepšie, ako doplnkom v žiarivom odtieni. Prvoplánovosť sa jednoznačne mení, preto sa k slovo dostávajú aj miešané farby. Tyrkysová, korálová i purpurová sa hlásia ku slovu, voľte ich hlavne k nude odtieňom vášho outfitu. 

Prečítajte si tiež: Jemné saténové midi sukne: Tento kúsok vytvaruje vašu postavu a predĺži nohy s týmto typom topánok

Nová ikona?

Tak ako sme vzdávali poctu Saddle bag od Diora, je na čase presmerovať sa na novinku od iného módneho domu. Kabelka ako je táto zaujme kvalitným materiálom, z ktorého je vyrobená, nosí sa príjemne na pleci a poskytuje výber zo širokej palety farieb- presne podľa vašej nálady či povahy.

Vhodná aj pre mamičky

Niektoré z nás chcú od kabelky oveľa viac ako len pekný výzor. Potlač, ktorá osvieži každý outfit a veľkosť, ktorá určite poteší, to je spojenie, aké sa jednoducho neodmieta. Ak ste  mamou, alebo viete, že každý deň so sebou do práce vláčite množstvo potrebností, strih aktovky, ktorá má dve pracky, je pre vás ako stvorený.

Malá, ale exkluzívna

Novým tvarom je rozhodne forma malého obdĺžnika či štvorca. Tento typ kabelky nespadá do kategórie „odnesiem ti všetko“, avšak na akcie, piatkové večery či nedeľné obedy je ako stvorená. Nič v nej nestratíte a hlavne všetko bude pekne na svojom mieste.

Mohlo by vás zaujímať: Mašľa ako romantický trend roka 2019: Všimnite si, na ktorých kúskoch oblečenia bude IN

Zoberte si ju so sebou všade

Biela je farba, ktorá sa preberá k životu a núti aj nás nadobudnúť stratenú energiu. Biele doplnky sú svieže, plné nádeje a hlavne veľmi flexibilne kombinovateľné. Kúsky, ktoré majú jednoduchý tvar, avšak zato prepracovanie je úplne detailné, si zaslúžia aj vašu pozornosť.

Foto:
instagram.com/leoniehanne, Profimedia, Gucci, Prada, Dior, instagram.com/lenaperminova, Elisabetta Franchi, Chloé
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba