Presunúť na hlavný obsah

Čelenka ako módny doplnok, ktorý sa stane hitom roka 2019: Takéto účesy si s ňou vytvoríte za pár sekúnd

Móda

Beauty trendy roka 2019 sa zamerajú aj na vlasové doplnky. Jedným z hitov sezóny sa stane práve čelenka, ktoré už dávno nie je plastovým kúskom, ktorý by ste nedokázali vydržať mať na svojej hlave. Takto ju zaraďte do vašej bežnej úpravy vlasov.

Jemný zamat ako vzor luxusu

Do nového materiálu môžete odieť aj svoje vlasy. Zamat je trendom, ktorý len tak rýchlo nepobeží preč. Práve naopak, podtrhne lesk vlasov a jemne ich zahladí. Aby ste ukázali, že sa v trendoch vyznáte, voľte ako blondínka tmavé farby a hnedým vlasom doprajte bielu.

Prečítajte si tiež: Typy náušníc, ktoré môžete nosiť s dlhou plesovou róbou: Stavte na tieto kúsky plné lesku a originality

Široká pre upevnenie účesu

Máte kratšie vlasy? Viete sa nimi vrátiť v čase a vytvoriť si z nich trendy účes. Stačí ak ich konce natočíte, vrch zafixujete lakom na vlasy a žiaru dodáte hrubou čelenkou. Podobne sa česali hviezdy v starých filmoch, prečo ich nenapodobniť aj dnes.

Jemný sporty look

Čelenka je aj praktickou záležitosťou. Ak máte pocit, že vaše vlasy zažívajú bad hair day, jednoznačne nezúfajte. Na radu prichádza najlepší vlasový kúsok sezóny 2019. Čelenka sa hodí aj krátkym vlasom, kúsok gélu a na svete je sporty look, ktorý určite oceníte.

Na uhladené dievčatko

Síce už celenky dávno nie sú doplnkami školáčok, na jednu sa s ňou premeniť môžete. Budete však oplýva štýlom ako nikdy predtým. Takýto look môžete podtrhnúť ešte výraznými náušnicami, ktoré ozdobia vašu tvár a doplnia potenciál čelenky. 

Mohlo by vás zaujímať: Príjemné zimné rukavičky, ktoré sa hodia každej žene: Nebráňte sa elegancii a glamouru ako z filmu

Veľká ako ozdoba 

Tento vlasový doplnok sa môže rýchlo stať aj malým šperkom, ktorý povznesie vašu hlávku. Hodí sa aj do párty účesov, či na natočené vlasy, ktorým ešte viac pridá na objeme. Ak máte jemnú textúru vašej hrivy, doplňte ju práve spomínanou veľkou čelenkou, ktorá vytvorí požadovaný wau efekt.

- Najčítanejšie -