Presunúť na hlavný obsah

Exkluzívne náušnice a šperky: Nemusíte meniť celý outfit, doplnky to vybavia za vás

Móda

Šperky dokážu s vašim celým lookom urobiť divy. Ak máte pocit, že si na Silvestra či Nový rok naozaj nemáte čo obliecť, zamiešajte karty práve šperkami.

Ich lesk a dotyk luxusu na vašej pokožky si vás získa na prvé pozretie. Na vašom tele sa budú záblesky šperkov vynímať, chýbať nemôže elegancia, ktorá z nich prirodzene plynie. Vychutnajte si preto pocit úplnej radosti, keď svoj jednoduchý outfit, ktorý už aj tak máte v šatníku, premeníte iba pomocou žiarivých náušníc či náhrdelníka.

Prečítajte si tiež: Túto sezónu sa nosia veľké náušnice: Inšpirujte sa trendmi priamo z prehliadkových mól

Veľký prívesok ako jemné vyznanie

Krásnym dodatkom k jednoduchosti šiat či iného party outfitu vie byť práve prívesok zavesený na retiazke a jemne sa pohojdávajúci na vašom krku. Môže mať pre vás sentimentálnu hodnotu, ale nemusí. Viete ním však vyjadriť svoje pocity a premeniť ho na originálny kúsok, ktorý bude mať pre vás ten najväčší zmysel.

Kombinujte rovno viacero

Vrstvenie je počas chladných dní populárne hlavne v odievaní, prečo by sme ho však nemohli preniesť do sféry ženských šperkov? Niekoľko rovnakých či podobných kúskov vytvorí dynamický efekt, spoľahnúť sa môžete na jedinečnosť, ktorú vám prinesú.

Náušnice, ktoré predĺžia krk

K šatám, ktorým výstrih nedovoľuje pridať ešte náhrdelník, sa skvelo hodia práve dlhšie náušnice. Sú dostatočne výrazné na to, aby podtrhli lesk vo vašich očiach, nechajú vyniknúť črty vašej tváre a vás outfit tak premenia na úplnú novinku. 

Lesk a žiara kameňov

Ak ste nadšenkyňou elegancie a štýlu, ktorý by si na seba vzala nejedna kráľovná, určite si vyberiete k nadčasových kúskov, ktoré môžete nosiť hneď niekoľko sezón. Striebro rozžiari a dodá šmrnc hneď ako si ho nasadíte na vás ladný krk.

Mohlo by vás zaujímať: Malé kabelky k sviatočnému stolu: Tieto kúsky sa budú skvelo hodiť k elegantným outfitom

Aj topánky sú šperkom

Nemusíte sa vždy držať striktných pravidiel a užívať si iba známe druhy šperkov. Korunovať môžete aj svoje nohy, prípadne v súčasnosti sú aj malé listové kabelky hotovým umeleckým dielom. Topánky ozdobené brošňou majú naozaj silu premeniť váš známy look na novinku, ktorú doteraz nikto nevidel.

- Najčítanejšie -