Presunúť na hlavný obsah

Opasky v elegantnom štýle: Už dávno nepatria iba do nohavíc, premeniť s nimi môžete celý outfit

Móda

Opasok nemusí slúžiť už iba ako praktická pomôcka. V nových kolekciách módnych návrhárov sa stáva samostatne stojacim kúskom, ktorý v sebe nesie kľúčový potenciál celého outfitu.

Veľký a široký

Do popredia sa dostávajú opasky, ktoré slúžia aj ako malý zužovací prvok. Nemusíte mať na sebe ani sťahovaciu spodnú bielizeň, aby ste si vyformovali postavu presne podľa vašich predstáv. Tento typ opasku sa najviac vyskytuje v koženej variante, nepohrdnite však ani látkovým hrubým kúskom.

Mohlo by vás zaujímať: Moderné prstene súčasnosti: Elegancia je must-have, pridávajú sa však aj netradičné tvary

Elegancia, ktorá pasuje ku kostýmu

Ženský kostým sám o sebe pôsobí dominantne a sebavedomo. Jeho štýl však môžete podtrhnúť ešte výrazným opaskom, najlepšie v kontrastnej farbe. Tá sa v elegantnom štýle nestratí, práve naopak. Predelí vaše telo na dve polovice a vytvaruje vaše krivky.

Inšpirujte sa priamo z prehliadok

Módni návrhári predpokladajú opaskom veľkú budúcnosť. Pozrite sa, ako môžete tento malý kúsok premeniť na dominantu vášho outfitu- nemusíte sa vôbec snažiť, stačí pridať novú farbu či inú textúru.

Pridajte náznak jemnej ženskej farby

Kombinácia tlmených farieb a ženskej ružovej vynikne na postave každej ženy. Tento farebný akcept vie ukázať, že ste stále jemná a emocionálna osoba. Nebojte sa preto ani veľkého kontrastu, ktorý vie vytvoriť práve spojenie ružovej s hnedou či čiernou farbou.

Aj na večerné šaty

Ak sa chystáte na ples či na spoločenskú akciu a viete, že už ste raz na sebe jedny svoje šaty mali, skúste ich premeniť práve zmenou opasku. Prispôsobte ho tvaru vašej postavy- plnšie krivky môžu využívať práve hrubšie kúsky, ak máte postavu ako prútik, tenké pásiky s jemnými dekoráciami sú povolené.

Prečítajte si tiež: Kabelky vo variantoch, do ktorých by ste mali investovať: Stanú sa novým trendom týchto dní

Šperk na vašom páse

Pokiaľ ste prepadli trendu ladvínok a zdali sa vám v roku 2018 praktické, nemusíte sa ich zbaviť úplne. Vedia zažiariť na opaskoch, ktoré preberajú aj funkciu šperku na vašom tele. V takomto prípade je vhodné vyberať metalické odtiene a nevyhýbať sa zlatej farbe.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe