Presunúť na hlavný obsah

Nová vlna retro štýlu, ktorá ovládne jar 2019: Toto oblečenie zo svojho šatníka ešte nevyhadzujte

Móda

Vyznať sa dnes v móde je naozaj náročné, trendy sú totiž všetko. O to väčšiu radosť nám urobí, keď sa do módy dostanú kúsky, ktoré už mnohé z nás v šatníku majú. Odložené na neskôr. Ako ich teda zakomponovať, aby ste dosiahli modernejší vzhľad?

Nič nové pod slnkom, no trend béžovej hnedej si vydobyl popredné miesto v horúcich novinkách na jar 2019. Ak vám predsa len chýbajú farby, využite tento trend aspoň ako plynulý prechod zo zimného obdobia do toho teplejšieho.

Inšpirujte sa: TOP trendy kabeliek, o ktoré by ste mali doplniť svoj šatník: Tieto kúsky budú na jar IN!

Odtiene neutrálnej, béžovej a hnedej 

Paletu neutrálnych zemitých farieb odrážajú kolekcie vplyvných módnych domov ako Givenchy, Burberry, Max Mara a tiež Tom Ford.

Doplnky oživí návrat šatiek

Najvýraznejší vplyv tohto doplnku bolo cítiť na uvedení kolekcie jar/leto 2019 dizajnéra Toma Forda. Ten zakomponoval šatky do elegantného outfitu, čím priznal, že horúci trend nasledujúcej sezóny sa zďaleka nebude týkať iba „vacay“ outfitov.

Oversized blazer predĺženého strihu

Sako môjho priateľa. Tak sa zviditeľnil pôvodne trend o číslo väčších blejzerov, ktoré našli uplatnenie v kombinácii s akýmikoľvek kúskami. V neutrálnom béžovom prevedení dokážu vyznieť pekne aj tón v tóne, no ak sa typológiou radíte medzi svetlejšie typy, vyskúšajte viac odtieňov hnedej, ktorý vám bude s pokožkou ladiť.

Čižmy ešte neodkladajte

Zahrejú nohy a vyzerajú skvelo aj počas chladných jarných dní. Kombinujte ich s predĺženým sakom, nohavicami a zabezpečíte si štýl nedbalej elegancie.

Uniformita v štýle overalu

Overaly sú vo všeobecnosti u žien veľmi populárne. Jar je akousi predzvesťou tohto uniformného štýlu, ktorý sa tentoraz nesie skôr v duchu safari štýlu. Tlmené odtiene a žiadne vypasované strihy, nosí sa rovný strih a nadčasová klasika. 

Mohlo by vás zaujímať: Veci v šatníku, ktorých by ste sa mali zbaviť: Tieto kúsky oblečenia už v roku 2019 nenoste

Pracovné kabelky budú predsa len väčšie

Nezabúda sa ani na kabelky. Zatiaľ čo trendy hlásajú exkluzivitu kabeliek s menšími rozmermi, o miesto bojujú aj veľké kabelky. Tie pracovné pri tejto veľkosti zatiaľ zostávajú a ak si ešte spomínate na aktovky typu „doctors bag“ je možné, že ich okolo seba v blízkom období budete vídať viac.

Nechávate si oblečenie odložené v skrini "na neskôr"?

spolu hlasovalo 263 ľudí

Áno
234
Nie
29

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe