Presunúť na hlavný obsah

Pastelový odtieň, ktorý na sebe na jar musíte vyskúšať: Kombinujte ho s týmto oblečením vášho šatníka

Móda

S rastúcimi teplotami rastie aj naša chuť obmeniť šatník. Akými kúskami oblečenia sa oplatí oživiť svoj styling s prichádzajúcou jarou?

Jeden kus zvýrazní vašu krásu

V jednoduchosti je krása a niekedy si stačí zaobstarať jeden kúsok, ktorý v plnej miere zvýrazní vašu krásu a osobnosť. Šaty v šalviovom odtieni pristanú blondínkam aj brunetám a pôsobia veľmi sviežo a nežne. Ak máte krásne nohy, ukážte ich.

Inšpirujte sa: TOP trendy kabeliek, o ktoré by ste mali doplniť svoj šatník: Tieto kúsky budú na jar IN!

Šalviovú zelenú pokojne mixujte s pastelom

Pastelové tóny už nemusia byť späté výsostne s romantickými dušami. Ich minimalistický vzhľad im zabezpečil prvenstvo v jarných trendoch spomedzi tejto palety farieb, o čom svedčí aj šatník IT girls. Nebojte sa nosiť pastel tón v tóne alebo ho mixovať s iným pastelom. 

Kostýmy sú stále v kurze, nebojte sa odviazať

Pánske kosýmy sú stále v kurze a klasický štýl krajčírstva v spojitosti s týmto odtieňom je to pravé orechové, čo by ste mali na jar vyskúšť. Krásne vyzdvihne opálenú pokožku a tento odieň si naozaj v prvé slnečné dni zamilujete.

Monterky a overaly v jednoliatej farbe

Košeľové strihy, overaly a montérky sú späť v hre. Vôbec nie sú asexuálne, pozrite na ten štýl. Stačí len vhodne dokombinovať doplnky, napríklad opasok, štýlové čižmičky či vysoké topánky. Mimochodom, úzke slnečné okuliare sú čerešničkou na torte vášho vycibreného jarného štýlu.

Neprehliadnite: Nová vlna retro štýlu, ktorá ovládne jar 2019: Toto oblečenie zo svojho šatníka ešte nevyhadzujte

Okrúhle kabelky a originálne tvary

„Kýblikové“ tvary kabeliek, ale aj tie okrúhle si naďalej držia svoje popredné miesto. Ak ste si ich doteraz nezadovážili, zvážte tento krok. K šatám, ale aj k džínsam s blejzerom dodajú šmrnc a vy sa tak odkloníte od štandardu. Jednoznačne zaujmete.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus