Presunúť na hlavný obsah

Šperky, ktoré ozvláštnia váš outfit na každý deň: Predstavujeme vám štýly, ktoré sa aktuálne nosia

Móda

Aktuálna sezóna je vzrušujúca. Po dlhej ére každodenných minimalistických šperkov prichádza na rad niečo nové a neprehliadnuteľné. Doplnky, ktoré sa pýšia statusom - “šperk”. Spájajú sa s atribútmi ako výrazné, farebné či neprehliadnuteľné. Máte už aj vy ten svoj?

V začarovanom kruhu

Ak chcete staviť na istotu, vyberte si kruhové náušnice. Kruhy sú jedným z trendov v oblasti šperkov, ktoré jednoducho nevyjdú z módy. Každá sezóna si ich však v niečom pozmení. Tohtoročná jednoznačne diktuje výber väčších a hrubších verzií, ktoré popri vašej tvári nezostanú nepovšimnuté. 

Neprehliadnite: Kabelka v štýle belt bag: Ak ste si ju doteraz neobľúbili, máme pre vás pár módnych tipov, ktoré to zmenia

Mixuj a kombinuj

To, že minimalistické šperky ustupujú v tejto sezóne do úzadia ešte neznamená, že sa ich treba zbaviť. Práve naopak! Využijte ich potenciál a noste ich vo vzájomných kombináciách. Z minima tak vyťažíte maximum!

Farbou vpred

Hlavne nenápadne?! Tak s týmto heslom to túto sezónu rozhodne neskúšajte. Čím výraznejšie, tým lepšie! Prstene nie sú výnimkou. Výrazné oká imitujúce drahé kamene, akými sú rubín, zafír, smaragd či iné sú tou správnou voľbou. 

Ring bling

Status neprehliadnuteľnosti vám zabezpečí štras, ktorý už viac nie je len výsadou večierkov. Stáva sa doplnkom na bežný deň, čo však každý nerozdýcha. 

Prečítajte si tiež: Destinácia, ktorá je hitom roka 2019: Soňa Skoncová si na nej zamilovala ľudí, Alena Pallová svojím stylingom splynula

Za všetky drobné

Motív mincí sa nesmelo objavoval na bižutérii už minulú sezónu. V nadchádzajúcej sezóne sa na tom, okrem tendencie ich výskytu, nič nemení. Dopĺňajú vzhľad náramkov, náhrdelníkov i retiazkových opaskov. 

- Najčítanejšie -