Presunúť na hlavný obsah

Kabelka v štýle belt bag: Ak ste si ju doteraz neobľúbili, máme pre vás pár módnych tipov, ktoré to zmenia

Móda

Milovaná i nenávidená. Belt bag alebo tzv. “ľadvinka” má minimálne toľko odporcov, koľko má obdivovateľov. Máme pre vás pár módnych tipov, ktoré vás možno presvedčia o tom, že tento doplnok nepatrí len do života z prelomu 80. a 90. rokov, ale aj do moderných outfitov. A to pokojne aj tých, ktoré nosíte do práce.

Keď sa tento, pre niekoho možno kuriózny, doplnok začal objavovať na prehliadkových mólach renomovaných značiek približne pred rokom (či dvoma), nebolo úplne jasné, či tento doplnok prekročí ich pomyselný prah a či ho ulica znova vezme na milosť. Keďže sme na ich adresu ešte pred piatimi minútami (metaforicky povedané) trúsili uštipačné poznámky. 

Neprehliadnite: Táto žena sa za 10 rokov stala najvplyvnejšou online celebritou: Ako to ovplyvnilo jej materstvo?

Móda však funguje fascinujúcim spôsobom. Akonáhle sa belt bag začala objavovať na pásoch celebrít, stala sa doplnkom číslo jeden a veľmi rýchlo aj trendom, ktorého comeback čakal len málokto. Samozrejme, “ľadvinky” dostali okrem tej klasickej verzie aj nové formy. Mimoriadne obľúbenou sa stala jej oválna verzia od značky Gucci, ktorá sa stala tak žiadanou, že v butikoch bývala vypredaná behom krátkej chvíle. Táto sezóna zachádza ešte ďalej a prináša ešte očistenejšiu, elegantnejšiu verziu tohto symbolu 80. rokov, ktorú si môžete vziať so sebou nielen na turistiku, ale aj do práce. Nosiť ich môžete okolo pása alebo naprieč. 

Suit up!

Vyžaduje vaše pracovná pozícia, aby ste pôsobili profesionálne? Vy však na strane druhej chcete za každých okolností ostať chic? Vyšlite túto správu pomocou kabelky v štýle belt bag. 

Dokonalý kontrast

Kontrasty v móde jednoznačne fungujú. Jemné saténové sukne, ktoré sú aktuálne mimoriadne obľúbené vyzerajú výborne aj s hrubším svetrom, ktorý vás zachráni pred vrtošivým aprílovým počasím. V takejto kombinácii to už nie je tá "ľadvinka”, ktorej ste nevedeli prísť na meno, však?!

Prečítajte si tiež: Procedúry, vďaka ktorým získate telo do plaviek bez námahy: Rozpustite lymfy a vyzerajte štíhlejšie

Nude mood

Trenčkot je nesmrteľná klasika, ktorú má v šatníku takmer každá žena. Je jednoduchý a použiteľný na mnoho spôsobov. Prečo ho teda tentokrát neskombinovať s niečím novým?! Kombinácia s týmto netradičným doplnkom ladeným tón v tóne nebude tak výrazná, no zároveň to bude niečo nové, čím budete mať šancu zapôsobiť.

Na denimovej vlne

Ak nepatríte k tým, ktorých by v práci viazal formálny dresscode. Kombinujte oversized sako s riflovou klasikou. Belt bag vám urobí službu v tom, že práve ním si vytvarujete ženskú siluetu presýpacích hodín. 

Ó šaty

Nič nie je v móde väčším prejavom ženskosti ako práve šaty. Jednoduchý strih šiat v maxi dĺžke môže príjemne obzvláštniť práve belt bag. Variantou je aj ten, ktorý je už takmer na nerozoznanie od opaska. 

- Najčítanejšie -