Presunúť na hlavný obsah

Večerné outfity, v ktorých budete za hviezdu: Tak schválne, všimli ste si, na ktorý kúsok sa treba zamerať?

Móda

Na svadobnej párty módneho návrhára Marca Jacobsa sa zišlo množstvo celebrít, ktoré určujú trendy a predviedli nezabudnuteľné večerné outfity. Jedno však mali spoločné, chcete vedieť, čo to bolo?

Svetoznámy módny návrhár Marc Jacobs sa pred pár dňami oženil a jeho vyvoleným sa stal Char Defrancesco. Na oslavu ich lásky pozvali niekoľko celebrít a módnych ikon. 

Tie najštýlovejšie IT girls na jednom mieste. Večerná svadobná párty bola tiež prehliadkou toho, ako zakomponovať kostým do svojho večerného odievania. Kostýmové sako môžete využiť na niekoľko spôsobov a verte nám, že práve na párty má svoje čaro.

Inšpirujte sa tiež: Večerné outfity v štýle 80. rokov: Týmto sexi kúskom neodolá skrátka nik!

Klobúk v spojení s kostýmom 

Pánsky klobúk a na párty? Gigi Hadid dokáže urobiť revolúciu v čomkoľvek a výsledok je vždy  inšpiratívny. Kombinácia kostýmu s klobúkom patrila v minulosti skôr do pánskeho šatníka, no ako môžete vidieť vďaka sexi topu a natural make-upu dostáva celkový look nový rozmer.

Overzise strihy z 80. rokov a vystužené rukávy

Veľké ramená a vystužené rukávy sú predzvesťou príchodu 80. rokov. Kaia Gerber si tento strih blazera zamilovala nielen cez deň, ale ako možno vidieť aj večer. Ikona novodobého štýlu tento oversize outfit doplnila sandálikmi s jemnými remienkami tzv. bare leather sandals, ktoré sú veľkým hitom.

Sako v štýle plášťa

Veľmi pôsobivé. Blazery, ktoré pripomínajú batmanovský plášť sa opäť vracajú do módy a je to celkom skoro, po pár rokoch. Otvorené rukávy a vysoký level elegancie. Jemné kamienky dodajú na slávnostnom dojme a doslova vykúzlia honosný vzhľad na počkanie. All black styling, ktorý je výrazný natoľko, že nič viac nepotrebujete, ani výrazný makeup.

Spoznajte trend tejto jari: Najkrajšie šaty tejto jari: Máme pre vás štýly, v ktorých môžete tento symbol ženskosti nosiť

Pánsky kostým v kontraste so silným sexepílom

Bella Hadid si išla vždy svojím smerom a v súčasnosti sa vracia k sile ženskosti. Svedčí o tom aj obtiahnutý top s nariasením v oblasti lemu, ktorý zvýraznil jej krivky. Tie však zahalila do kostýmu v duchu pánsky chic. Zdá sa, že kontrast medzi pánskym svetom a dámskym sexepílom je novým kľúčovým trendom v oblasti večerných outfitov, vyskúšate?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe