Presunúť na hlavný obsah

Hair clips ako trend sezóny, ktorý neprehliadnete: Ukážeme vám, ako nosiť vychytené vlasové doplnky

Móda

V súčasnej dobe sa už nenájde snáď nikto, kto by pochyboval o sile Instagramu. Ten už dávno nie je len platformou na zdieľanie fotografií, no popri priehladkovým mólam je ďalším samostatným zdrojom inšpirácie. Aktuálny trend, ktorý jednoducho nemôžete prehliadnuť je, resp sú hair clips alebo tzv. “sponky”.

 

Tieto vlasové doplnky nájdete jednoducho všade! A tým myslíme skutočne všade! Od vysokej módy cez “fast fashion”, bežné ulice až po dispeje vašich mobilov.  V zásade sa jedná o presne tie sponky, ktoré poznáme z 90. rokov, zmenila sa len ich funkcia. Kým pôvodne plnili užitočnú funkciu a chránili tvár od vlasov, dnes ide skôr o to, aby vám vlasy skrášlili.  Otázkou nie je či ich nosiť alebo nie. Otázkou je len, aké si vyberiete. A jednoznačne platí - viac je viac!

Neprehlaidnite: Jedna z najštýlovejších žien po 60-tke: Carine Roitfeld preberá žezlo po tom, čo nás opustil Karl Lagerfeld

Perly

Asi máločo sa v oblasti módy teší takej nadčasovosti ako práve perly. Svedčia úplne každej z nás! A to bez ohľadu na vek či módny vkus. Perlami rozhodne nič nepokazíte! 

Štras

Mnohé tieto ozdoby do vlasov vyzerajú takmer ako šperky. Tie už nemusia mať len povahu  výrazných náhrdelníkov, prsteňov či štrasových náušníc. Nodmysliteľný je hlavne ligot. Zažiarte aj behom bežného dňa a vyberte si práve túto alternatívu. 

Korytnačí vzor

Leopard, had, krokodíl… Zvieracie motívy boli, sú a vždy budú obľúbené. Vyskúšajte však niečo nové! Čo tak korytnačka?!  

Prečítajte si tiež: Vzor, ktorý môžete zo skrine vytiahnuť každú sezónu: Vyskúšajte nesmrteľný tvíd 5x inak

Kov

Ak hľadáte niečo zaujímavé, čo vás obzvlášni, ale na druhej strane nie ste úplne typ, ktorý skočí po každom “svetabornom” trende, siahnite po kovovom lesku! Ten je nenápadný, no zaujímavý zároveň.

 

Logománia

K 90. rokom patrili okrem vlasových doplnkov aj výrazné logá a nápisy. Nič nenechajte na náhodu! Dajte svetu o sebe vedieť presne to, čo chcete, aby o vás vedel!  A to na prvý pohľad!

 

- Najčítanejšie -