Presunúť na hlavný obsah

Cestujte pohodlne a štýlovo: Tieto outfity vás presvedčia o tom, že sa to dá

Móda

Pri cestovaní sa radi cítime pohodlne. Avšak ani za týchto okolností nie je potrebné, aby sme sa vzdali svojho štýlu.Tieto outfity vás o tom presvedčia.

Medzi miestom vášho príletu a odletu nie je len časový rozdiel, ale aj výrazný teplotný rozdiel? Zvažujte pribalenie topánok na vysokom opätku tým spôsobom, že si ich obujete? Alebo predsa tie teniskyBojujete s klímou v lietadlách a na letiskách?

Obliecť sa na cestu lietadlom nie je vždy jednoduché. Pohodlie je kľúčové, to je jasné! Mnohé ženy si ho vyberú aj na úkor osobného štýlu a siahnu po obľúbených teplákoch. Na ich adresu sa nie veľmi lichotivo vyjadril svojho času aj legendárny Karl Lagerfeld, ktorý ich chápal ako ekvivalent úpadku. Pohodie sa však nemusí vždy automaticky rovnať teplákom. Dá sa to aj inak. A celebrity to vedia...

Neprehliadnite: Šperky, ktoré ozvláštnia váš outfit na každý deň: Predstavujeme vám štýly, ktoré sa aktuálne nosia

Kendall Jenner

Ak zvolíte cestovanie v nohavicovom kostýme, budete vyzerať dobre. Dosť dobre. To, či bude také cestovanie aj pohodlné závisí samozrejme od toho, z akého materiálu bude vyrobený. Ľan či bavlna, tak znie naša rada. 

Nicole Scherzinger

Nemenej pohodlnou alternatívou k tradičným teplákom sú tzv. “joggers”. TIeto nohavice sú zväčša vyrobené z materiálu podobnému teplákovine, no stále sú to nohavice. Vďaka ich zníženému sedu sedu sa budete cítiť komfortne a vyzerať štýlovo.

Camila Coelho

Legíny ako plnohodné nohavice? O tom sa už polemiky viedli. Zatiaľ bez úspešneho konca, Ak ich však skombinujete so zaujímavým sakom, váš cestovateľský look dostane ten správny akcent.

Rosie Huntington-Whiteley

Pri kratších letoch môžete rátať aj s klasickými jeansami, ktoré máme v skrini jednoducho všetci. Povýšiť klasiku na novú úroveň môžete pomocou belt bag. Ktorá je navyše pri cestovaní veľmi praktická.

Priyanka Chopra

Nie sú tepláky ako tepláky. Ak predsa nie je možné prikloniť sa k inej alternatíve, vyberte si menej športovú verziu teplákových nohavíc, ktoré tak na prvý pohľad nepôsobia. Ak ich navyše “schováte” do outfitu tón v tóne, Budú takmer neviditeľné.

Prečítajte si tiež: Kabelka v štýle belt bag: Ak ste si ju doteraz neobľúbili, máme pre vás pár módnych tipov, ktoré to zmenia

Letiskové tipy pre vás:

  • Vrstvite. Na letiskách je vždy (kvôli eliminovaniu baktérií) zima. Ochránite sa pred chladom. Napokon je vždy lepšie mať o “vrstvu” viac, než menej.
  • Správna obuv. Vyberte si obuv bez opätkov a hrubých podrážok. V opačnom prípade sa pripravte na to, že si vás na letisku vyzujú.
  • Niečo navyše. Pribaľte si vždy šál či šatku. Chráni krk, poslúži i ako improvizovaný vankúš.
  • Hydratujte. Klimatizované priestory prispievajú k suchej pokožke a poprasakným perám. Nezabudnite si obľúbený balzám

- Najčítanejšie -