Presunúť na hlavný obsah

Osvojte si už dnes najneočakávanejší doplnok sezóny: Ukážeme vám, ako nosiť mušle

Móda

Počasie sa čoraz viac a viac otepľuje a neexistuje lepší spôsob, ako oživiť svoj šatník, než do neho pridať niečo nové, pútavé a doposiaľ neopozerané. Čo poviete na mušle? Tie túto sezónu rozhodne nebudete mať problém nájsť. Budú všade!

Nekomplikovaný minimalizmus? Farebný excentrizmus? Práve pri výbere doplnkov vstupuje do hry naša osobnosť. Doplnky poskytujú nositeľkám priestor na sebavyjadrenie, pričom majú moc zmeniť aj ten najjednoduchší outfit na nepoznanie.

Neprehliadnite: Prútie, slama, bambus: Kabelkám túto sezónu jednoznačne vládnu prírodné materiál

Nájdite odvahu

Túto jar sa práve v oblasti doplnkov objavuje veľké množstvo trendov. Ako to už s trendovými záležitosťami býva, niektoré sú odvážnejšie o čosi viac než tie druhé. Nemusia sedieť úplne každému, čo je prirodzené. Najhorúcejším trendom, ktorý nás v nadchádzajúcom období však rozhodne nenechá chladnými sú mušle. Jeho obľúbenosť bude s narastajúcimi teplotami rozhodne stúpať. Nečakajte teda, kým mu prepadne vaše okolie a priekopníčkou tohto štýlu buďte práve vy!

Bohatá jar

Šperky z mušlí sa objavili už počas minulého leta. Hoci si mnohí mysleli, že to bude len sezónny výstrelok, tento trend tu s nami ostal aj v tomto roku, a teda aktuálny bude aj toto leto. Mušle sa v zásade vydali rovnakou cestou, ako to už u trendov býva zvykom. Z prehliadkových mól, cez instagramové ikony až do ulíc. Populárne sú momentálne kombinácie mušlí s korálkami či perlami. Ako to vo svojich dizajnérskch kolekciách použili Isabel Marant, Marc Jacobs, Gucci či Etro

Prečítajte si tiež: Cestujte pohodlne a štýlovo: Tieto outfity vás presvedčia o tom, že sa to dá

Pekne jednoducho 

Náušnice sú jednoduchý spôsob, ako sa triezvo ponoriť do tohto trendu. Tie “každodenné” vymeňte za módne mušle. Ručíme vám za to, že si kombináciu ležérneho vzhľadu a tzv. “statement” náušníc zamilujete. 

Namotaná na šperky

Ak náušnice nosíte len sporadicky, rovnaký nádych docielite aj náramkom z mušlí. Ak ho navyše skombinujete s ďalšími menej či viac výraznejšími náramkami, bude to hotový šperk. Pripravte sa na kompliemty!

Vo všetkých dĺžkach

Ak je vám blízka atmosféra 90. rokov, vyberte s kratšiu dĺžku ku krku, ktorá je ideálna aj na vrstvenie. Náhrdelník z mušlí môže teda visieť bližšie ku krku, zatiaľ, čo zvyšok vašich šperkov, na ktoré ste si už zvykli, ostane tam, kde boli.

V prípade tohto trendu platí, že na dĺžke náhrdelníka nezáleží. Takže ak vo vás slnko prebúdza náladu letných dovoleniek, vyberte si dlhšiu verziu, ktorá vás v týchto letných “vibes” udrží o čosi dlhšie.

Do slovníčka

Poznáte pojem “ANKLET”? Teraz už ste jeho význam zrejme pochopili. Je kombinovateľný dokonca i s teniskami či mokasínami. Tento trend nás baví úplne najviac!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe