Presunúť na hlavný obsah

Ružová a červená: Farebná kombinácia, ktorá sa vo svete módy stala absolútným hitom

Móda

Kombinácia čiernej a bielej farby je už snáď odjakživa nesmrteľnou klasikou, ktorú máme, pre prípad módnej núdze, v zálohe úplne všetky. Túto jar však dajte šancu novej farebnej kombinácii, ktorá vaše okolie doslova “postaví zo stoličiek”.

Pravidlá sú na to, aby sa porušovali! To platí aj o pravidlách platiacich v móde. Od „No White After Labour Day“, cez miešanie vzorov až po farebné kombinácie. To, čo bolo niekedy označované za módne faux pas je dnes trendom

Červená i ružová sú farby so silnou výpovednou hodnotou. Chce to trochu odvahy k tomu, aby ste touto módnou kombináciou prelomili niekdajšie módne tabu, no keď ho vzali na milosť módne domy, magazíny i celebrity, nastal ten správny čas aj pre vás. 

Neprehliadnite: Vzrušujúce outfity, ktoré vás presvedčia, že efekt koža nie je out: A to ani na jar!

Aka Sarah Jessica Parker

Na začiatku liberalizácie tejto farebnej kombinácie nebol nikto iný ako samotná Sarah Jessica Parker. V roku 2011 ohromila svojim outfitom publikum v Show Davida Letterman. Kombnácia ružových rozšírených nohavíc a voľnej červenej blúzky vytvorila veľmi silný a veľmi očarujúci look, ktorý neostal bez povšimnutia. Nie nadarmo je Sarah Jessica Parker označovaná za trendsetterku, však?!

Baby steps

Do tohto trendu sa nemusíte ponoriť priamo. Môžete začať tzv. “detskými krôčikmi” jednoducho a postupne. Na úvod si môžete túto farebnú kombináciu osvojiť napríklad na jednom kuse oblečenia, zvyšok utlmiť neutrálnymi farbami. Záleží len na vás.

Prečítajte si tiež: Bohémsky štýl si získa aj vaše nespútané srdce: Vyskúšajte strapce a maxi dĺžky

From head to toe

Ak vám odvaha nechýba, prevezmite tento trend so všetkým, čo k tomu patrí. Šaty v maxi dĺžkach poskytnú maxi trend, znesú toriž skutočne veľa z tejto farebnej kombinácie. Veritkálny vzor navyše predĺži postavu.

Flower lover

Červená je najsilnejšia farba spektra, ktorá dobre pracuje s ružovou farbou, ktorá zjemňuje jej intenzívnosť a sprístupňuje ju. V čom jej samozrejme vhodným spôsobom dopomáha kvetinový vzor. Táto “silná" kombinácia je na obdobie jari ideálna. Necháva rozkvitnúť vašu ženskú stránku. 

Good choice

Farebná kombinácia ružovej a červenej farby pôsobí na overale veľmi signifikantne, no stále elegantne. Overal vám môže byť jednou z alternatív pri výbere vhodného outfitu počas aktuálnej svadobnej sezóny.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus