Presunúť na hlavný obsah

Vzrušujúce outfity, ktoré vás presvedčia, že efekt koža nie je out: A to ani na jar!

Móda

Existuje mnoho jarných trendov. Jedných z tých, ktoré by ste si zrejme s obdobím jari nespájali je koža. Akcelerátorom jej nekončiaceho úspechu je sila sociálnych sietí, ktorá prinášajú množstvo nových vzrušujúcich spôsobov ako ju nosiť. Presvedčte sa.

Od drsných rockerov až po nešťastný prípad kožených nohavíc Rossa z kultového seriálu Priatelia. Takúto povesť so sebou nesie tento materiál. Svet módy sa však v tejto sezóne rozhodol všetko zmeniť. Nové kolekcie prichádzajú nielen so snahou o vaše prehodnotenie no i so sofistikovanými kúskami, ktoré dokazujú, že nemusíte mať srdce rebela, aby ste tento trend využili.

Neprehliadnite: Bohémsky štýl si získa aj vaše nespútané srdce: Vyskúšajte strapce a maxi dĺžky

Klasický trenčkot?

Klasický trenčkot, ktorý je považovaný za jeden zo základov šatníka každej modernej ženy sa dočkal svojho upgradu. Už to nie je len béžová klasika, ktorú poznáte. V tejto verzii jeho nesmrteľná sofistikovanosť naberá i na módnosti.

No big deal

Na overaly v súčasnosti nedá dopustiť celý módny svet. A my sa nečudujeme. Ich praktickosť vás odbremení od štandardných ranných otáznikov spojených s otázkou, čo si vziať na seba. V tomto prípade sú to dve muchy jednou ranou! A to nehovoríme len o vrchnej a spodnej časti vášho outfitu, ale aj o jeho pohodlnosti a trendovosti

Ó šaty

Ďalej to rozhodne nebude pokračovať ako v tej notoricky známej slovenskej pesničke. Určite nie, pokiaľ ide o kožené či koženkové šaty, ktoré sladkým dojmom určite nepôsobia. Rozhodne však zamechajú dojem toho, že máte štýl v malíčku.

Prečítajte si tiež: Hľadáte najštýlovejšie slnečné okuliare sezóny? Už nemusíte, máme pre vás pár tipov

Statement kúsok sezóny

Mimoriadne trendovou záležitosťou tejto jari je kožená, resp. koženková košeľa, ktorú instagramové hviezdy diktujúce módu doslova milujú. “Za málo peňazí, veľa trendy muziky.” Tento statement kúsok dodá vášmu outfitu úplne nový rozmer.  

Show your legs 

Šortky z kože alebo jej imitácie sú jednoznačne trendovejšou alternatívou klasických čiernych šortiek, no napriek tomu si stále ponechávajú svoju variabilitu. Ak ešte počasie nedovolí kombinovať ich “naholo” len s pásikavými sandálami, vezmite si pod ne čierne pančušky. Pamätajte, čím menej priehľadné pančušky, tým opticky štíhlejšie nohy.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus