Presunúť na hlavný obsah

Letné topánky, ktoré sú HOT: Máme pre vás výber tých, v ktorých sa budete cítiť po celý deň ako v obláčiku

Móda

Ženská slabosť jednoznačne smeruje k topánkam. Vybrali sme pre vás štýly, vďaka ktorým sa počas horúcich dní budete cítiť sebavedome a zároveň ako v obláčiku!

„Mules“ s uzavretou špicou na bežné dni do práce

Šľapky tzv. mules s uzavretou špicou sú dostupné v tých najrôznejších dizajnových prevedeniach. V prípade farieb si dávajte pozor pri výbere, aby vám neskrátili zbytočne nohy. Ak sa však sústredíte na nude odtiene a vyberiete podľa tónu vašej pleti, výsledok dokáže byť skutočne zaujímavý. V práci ich počas letných dní oceníte a zároveň nižší podpätok zabezpečí, aby vám neopúchali členky.

Inšpirujte sa: Módna inšpirácia z Hollywoodu: Sukne na všetky spôsoby, ktoré dokonale lichotia rôznym typom postáv

Nízka platforma na „behanie“ po meste

Nadčasová klasika, ktorá si drží miesto z predchádzajúcich sezón. Počas úplne obyčajných dní, ktoré strávite viac na nohách ako v kancelárii, uprednostňujte pohodlie. Budete sa v nich cítiť skutočne ako v papučkách. V hre sú okrem klasickej kože či semišu aj rôzne aplikácie a vďaka nim získavajú tieto šľapky aj elegantnejší dojem. Na krásne opálených chodidlách pôsobia ako šperk, voľte úzky strih.

Neviditeľný vzhľad opticky predĺži nohy

Zdalo by sa, že trend transparentných topánok nás opustí, ale opak je pravdou. Ak si zadovážite tie v neutrálnom odtieni, krásne vám opticky tieto topánky predĺžia postavu. Podpätok voľte hrubší a samy uvidíte, aké pohodlie na nohách budete mať, hoci je vysoký. K týmto topánkam voľte jednoduché nadčasové kúsky, ideálne jednofarebné. Sú samé o sebe dosť extravagantné a takto dosiahnete balans.

Šľapky na podpätku a pokojne v zvieracom vzore

Zvierací vzor na topánkach dokáže vyzerať aj elegantne a my máme pre vás dôkaz. Ak vašu pozornosť zameriate na klasický nadčasový model, môžete si dovoliť experimentovať. Napríklad aj s hodvábnymi šatami vytvoria príjemnú súhru a budete vyzerať chic. Sú pohodlné a do práce ako stvorené. 

Remienkové sandále zjemnia nohu 

Pásikavé sandále dokonale zjemnia chodidlá a sú doslova must-have kúskom sezóny. Tie najviac populárne sú tentokrát biele, ale určite neprehliadnite rôzne varianty pastelových odtieňov. V kombinácii s iným pastelom spolu ladia a vytvoríte tak nové farebné kombinácie. Môžete ich kombinovať so šatami, ale aj s kostýmovými nohavicami či šortkami a výsledný efekt je zaručený!

Spoznajte viac: Pásikavé sandále hitom sezóny 2019: Topánky z 90. rokov, ktoré sa budú nosiť vás vrátia späť v čase

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus