Presunúť na hlavný obsah

Módna inšpirácia z Hollywoodu: Sukne na všetky spôsoby, ktoré dokonale lichotia rôznym typom postáv

Móda

Pozrite sa, ako počas jari zažiarite s klasickou sukňou. Samozrejme, základom je aby ste zvolili strih, ktorý sa vám bude typovo hodiť. Viete, čo vám naozaj pristane?

Jar možno považovať za akúsi kráľovnú sukní. Práve v tomto období, môžete totiž nosiť rôzne strihy, štýly, či materiály. Viete však, ktoré sukne sú skutočne dobrou voľbou a vykúzlite pomocou nich perfektný look?

Kombinovanie bez pravidiel

Staronovým hitom sú jednoznačne štíhle siluety maxi sukní, najmä tých skladaných. Pokiaľ zvolíte výraznejšiu farbu ako je napríklad smaragdová zelená a vezmete si k nej bomberu, stanete sa neprehliadnuteľnou. Áno, pokojne si obujete šľapky na podpätku. Tento trend si zamilujete a budete vyzerať skvele. 

Maxi sukne a vysoké rozparky

Ak máte pekné a štíhle nohy, určite siahnite po maxi sukni z rozparkom. Na jar neváhajte využiť pokojne netradičnejšie materiály, ako je napríklad koža. Kombinujte ju s blúzkou, minimalistickým tričkom, či vzdušným topom.

Štýlova za každých okolností

Midisukne v strednej dĺžke nie sú už hudbou minulosti, práve naopak, hlásia veľký comeback. Táto dĺžka mimoriadne pristane aj ženám, ktoré majú nejaké to kilo navyše. Nezabúdajte však v tomto prípade zvoliť ako doplnok vysoké ihličky. Tie s perfektnou figúrou, môžu siahnuť aj po nízkych podpätkoch. No a čo sa týka farebnej kombinácie, čierno - biela klasika, nikdy nesklame.

Chic a sexi

Dlhé, jednofarebné sukne s volánmi si získali srdcia dizajnérov po celom svete a vídať ich v mnohých kolekciách čoraz častejšie. Aj fashion ikona Victoria Beckham, nedá na ne dopustiť. Zakryjú totiž to, čo treba a nechajú vyniknúť vaše prednosti. Nezabudnite však, že je veľmi dôležité kombinovať ich s minimalitickými topmi, či blúzkami.

Ultra krátke mini

Ultra krátke minisukne majú jednu veľkú devízu. Nechajú vyniknúť krásnu dievčenskú postavu a zdôraznia nežnosť a krehkosť. No a v neposlednom rade, ich muži na ženách milujú. Avšak, tu treba naozaj myslieť na to, že vaša postavička by mala byť bezchybná. 


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus