Módna inšpirácia z Hollywoodu: Sukne na všetky spôsoby, ktoré dokonale lichotia rôznym typom postáv

Pozrite sa, ako počas jari zažiarite s klasickou sukňou. Samozrejme, základom je aby ste zvolili strih, ktorý sa vám bude typovo hodiť. Viete, čo vám naozaj pristane?

 Sukne na všetky spôsoby, ktoré dokonale lichotia rôznym typom postáv

Sukne na všetky spôsoby, ktoré dokonale lichotia rôznym typom postáv

Zdroj: Profimedia

Jar možno považovať za akúsi kráľovnú sukní. Práve v tomto období, môžete totiž nosiť rôzne strihy, štýly, či materiály. Viete však, ktoré sukne sú skutočne dobrou voľbou a vykúzlite pomocou nich perfektný look?

Kombinovanie bez pravidiel

Staronovým hitom sú jednoznačne štíhle siluety maxi sukní, najmä tých skladaných. Pokiaľ zvolíte výraznejšiu farbu ako je napríklad smaragdová zelená a vezmete si k nej bomberu, stanete sa neprehliadnuteľnou. Áno, pokojne si obujete šľapky na podpätku. Tento trend si zamilujete a budete vyzerať skvele. 

Maxi sukne a vysoké rozparky

Ak máte pekné a štíhle nohy, určite siahnite po maxi sukni z rozparkom. Na jar neváhajte využiť pokojne netradičnejšie materiály, ako je napríklad koža. Kombinujte ju s blúzkou, minimalistickým tričkom, či vzdušným topom.

Štýlova za každých okolností

Midisukne v strednej dĺžke nie sú už hudbou minulosti, práve naopak, hlásia veľký comeback. Táto dĺžka mimoriadne pristane aj ženám, ktoré majú nejaké to kilo navyše. Nezabúdajte však v tomto prípade zvoliť ako doplnok vysoké ihličky. Tie s perfektnou figúrou, môžu siahnuť aj po nízkych podpätkoch. No a čo sa týka farebnej kombinácie, čierno - biela klasika, nikdy nesklame.

Chic a sexi

Dlhé, jednofarebné sukne s volánmi si získali srdcia dizajnérov po celom svete a vídať ich v mnohých kolekciách čoraz častejšie. Aj fashion ikona Victoria Beckham, nedá na ne dopustiť. Zakryjú totiž to, čo treba a nechajú vyniknúť vaše prednosti. Nezabudnite však, že je veľmi dôležité kombinovať ich s minimalitickými topmi, či blúzkami.

Ultra krátke mini

Ultra krátke minisukne majú jednu veľkú devízu. Nechajú vyniknúť krásnu dievčenskú postavu a zdôraznia nežnosť a krehkosť. No a v neposlednom rade, ich muži na ženách milujú. Avšak, tu treba naozaj myslieť na to, že vaša postavička by mala byť bezchybná. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba