Presunúť na hlavný obsah

Viete, komu patria tieto štíhle boky? Vyzerá to, že naozaj chudne a nie je to len optický klam v podobe retuše

Zahraničné celebrity

Najvplyvnejšia reality star a celebrita Kim Kardashian sa vrhla do cvičenia. Neprichádza o svoje krivky, no napriek tomu to vyzerá, akoby sme sa pozerali na fotografie pár rokov dozadu. Ako to robí?

Kedysi veľmi dobré kamarátky Paris Hilton a Kim Kardashian sa nedávno stretli v L.A., Paris totižto oslovila Kim, aby si zahrala v jej pripravovanom klipe. Svetoznáma reality hviezda bola zachytená paparazzi fotografmi v ultra krátkych strieborných mini šatách. Čo však vzbudilo prekvapenie je jej štíhla postava. Kim rada prezentuje svoje krivky na sociálnych sieťach, ktoré sú v porovnaní s realitou niekedy upravované. Tentokrát sa však zdá, že sa na jej tele predsa len niečo mení.

Čítajte: Aj keď nemá miery 90:60:90, neustále dokazuje, že vie byť sexi: Nehanbí sa za svoje telo a vyvracia tento mýtus

Kim sa o svoju tréningovú rutinu delí s fanúšikmi

Kim sa zameriava pod drobnohľadom trénerky na rýchly a intenzívny tréning. Cviky sú zostavené tak, aby telo dostalo zabrať a pritom netrávila v posilňovni dlhý čas. Vysokointenzívny intervalový tréning je zostavený vždy z niekoľkých cvikov a  minútovými pauzami. Zapája rovnako hornú časť tela ako aj spodnú, aby si zachovala postavu v tvare presýpacích hodín.

Na posilnenie tela vždy praktizuje plank, teda cvik doska. V tomto stave vydrží minútu, potom si dá pár sekúnd pauzu a ide ďalšiu minútu. Opakuje ho 4-krát. Takto môžete vidieť, že pokiaľ nevydržíte robiť plank dlho, dá sa to aj týmto spôsobom. Posilňujete core systém a môžete tak vykonávať ďalšie cviky bez toho, aby ste sa báli, že sa vám niečo môže stať. Pevné držanie tela a spevnený stred je totiž nesmierne dôležitý a po 30-tke to platí dvojnásobne.

Neprehliadnite: Ako sa udržuje roky vo forme Kate Middleton? Stačí lyžička tejto potraviny pred spaním a ručička na váhe pôjde dolu

Krivky pritom nestráca, ale pôsobí mladšie

Kim Kardashian je za svoje pozadie milovaná i nenávidená. Nikdy si však z toho ťažkú hlavu nerobila a práve na svojich krivkách si vybudovala celú kariéru. Všetko je len uhol pohľadu. Najnovšie však vyzerá o niekoľko rokov mladšie. Nielen čo sa týka postavy, ale aj na tvári. Okrem estetických zákrokov, ktoré podstúpila jej určite prospieva pravidelný pohyb a to sa odráža na jej celkovom vyžarovaní. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe